Lech WałęsaFacebook/Lech Wałęsa

Zobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwili

Lech Wałęsa wywołał niemałe poruszenie na sprawą zdjęcia swojego obiadu. Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom i natychmiastowo poprosili o wyjaśnienia. Wierni wielbiciele nie szczędzili słów zaniepokojenia.

Lech Wałęsa w ostatnim czasie wybrał się do uzdrowiska w Inowrocławiu w celu zadbania o swoje zdrowie. Swój pobyt postanowił wykorzystać do cna. Każdy jego dzień wypełniały angażujące zabiegi, które miały zadbać o formę byłego prezydenta. Za niemal miesiąc Lech Wałęsa skończy 77 lat, więc przykładanie wagi do swojego zdrowia, jest jak najbardziej na miejscu. W trakcie swojej wizyty w uzdrowisku Lech Wałęsa zażywał kąpieli kwasowęglowych, był w solnej grocie, a także spacerował nieopodal prozdrowotnych tężni. Swój odpoczynek z chęcią także dokumentował, co fani z zaciekawieniem obserwowali. Jednak zdjęcie jego obiadu, wywołało bardzo gwałtowną reakcję. Fani nie potrafili ukryć, że obawiają się o swojego idola.

Wyśledzili Magdę Gessler. Nie miała doczepów ani makijażu, z ukrycia zrobili jej kompromitujące zdjęcieWyśledzili Magdę Gessler. Nie miała doczepów ani makijażu, z ukrycia zrobili jej kompromitujące zdjęcieCzytaj dalej

Lech Wałęsa przyprawia o palpitacje fanów zdjęciem swojego obiadu

Lech Wałęsa bardzo chętnie balansuje na granicy zaangażowania politycznego oraz po prostu bywania w mediach społecznościowych. Niczym rasowa gwiazda, uwielbia pokazywać swoją codzienność, która niezmiennie ciekawi tłumy ludzi. Były lider Solidarności wie, jak otrzymać to zainteresowania na swojej osobie. Dowodem na to jest chociażby fotografia słynnego obiadu, który pobudził wyobraźnię wielu fanów. Pozornie zwyczajne zdjęcie wywołało lawinę komentarzy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polskę obiegła dramatyczna wiadomość. Tragiczny finał, nie żyje policjant
  2. Dariusz znalazł borowika. Zobaczył co na nim jest i zamarł, szybko zaczął uciekać
  3. Płaca minimalna 2021 z konkretną kwotą. Rząd właśnie opublikował projekt, mniej niż zapowiadano

Lech Wałęsa na zdjęciu raczy się pożywną zupą, a nieopodal talerza stoi sowity dzbanek lemoniady bądź wody z cytryną. Na stole możemy dostrzec także zdrowe surówki. Widać, że w uzdrowisku były prezydent, dokłada wszelkich starać, by także jego dieta podtrzymywała jego dobre samopoczucie. Fani jednak potężnie wystraszyli się podpisem pod zdjęciem. Lech Wałęsa napisał bowiem tylko dwa słowa "Ostatni obiad" - będące jedynym opisem do zdjęcia. Obserwatorzy poważnie się zaniepokoili tymi słowami i pisali - Proszę koniecznie dodać, że ostatni obiad w UZDROWISKU Solanki. Bo tak ... coś dziwnie zabrzmiało - oraz - Niech Pan nie straszy. Jaki tam ostatni - dopowiedział kolejny wielbiciel. Jeden z fanów zaproponował nawet - Panie Prezydencie lepszy by był tytuł. Pożegnalny obiad w Sanatorium - i być może to byłoby bardziej fortunne patrząc na burzę, którą rozpętały zaledwie dwa słowa.

Lech Wałęsafot: Facebook / Lech Wałęsa

Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuPod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Andrzej Duda przeżywa śmierć. W poruszających słowach postanowił publicznie ją pożegnać: "Jej odejście jest wielką stratą"
  2. Trzęsienie ziemi w Grecji. Wiadomość obiegła media
  3. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemu
  4. Zenek Martyniuk nie wytrzymał. Wszystko przez sugestie dziennikarza, "Facet musi jeść jak facet"
  5. Zobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwili
  6. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała bez żadnych ubrań, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Źródło: se

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł