Lech Wałęsa zaskoczył fanów dietąFacebook / @Lech Wałęsa

Przed chwilą Lech Wałęsa wrzucił zdjęcie posiłku. 15 minut później fani zastygli, nikt się nie spodziewał

Lech Wałęsa regularnie dzieli się swoją codziennością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem emerytowany prezydent postanowił zaprezentować swój posiłek. Minęło zaledwie 15 minut i Lech Wałęsa opublikował kolejne zdjęcie. Fani zamarli.

Nie da się ukryć, że Lech Wałęsa jest osobą wzbudzającą spore emocje. Przed chwilą na Facebooku pojawiło się zdjęcie, na którym emerytowany prezydent pokazał wszystkim swój posiłek. Po chwili Lech Wałęsa sprawił, że jego wielbiciele nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Tragedia, grzybiarz nie żyje. Lokalna mieszkanka zobaczyła karawan, wstrząsająca relacja kobietyTragedia, grzybiarz nie żyje. Lokalna mieszkanka zobaczyła karawan, wstrząsająca relacja kobietyCzytaj dalej

Co zrobił Lech Wałęsa?

Lech Wałęsa to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Już wcześniej wspominaliśmy o szokującym obiedzie, którym zajadał się polityk. Tym razem emerytowany prezydent ponownie podzielił się informacjami dotyczącymi jego wyborów kulinarnych.

- Dieta cud......zobaczymy - napisał Lech Wałęsa na swoim profilu na Facebooku. Dawny prezydent swój wpis opatrzył zdjęciem, na którym wszyscy mogli podziwiać potrawę bogatą w warzywa. Wiele osób zaczęło gratulować podjętej decyzji. Niektórzy jednoznacznie stwierdzili, że Lech Wałęsa schudł. Jednak minęło zaledwie 15 minut i polityk opublikował kolejne zdjęcie. Wywołało ono nie lada konsternację.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
  3. Piotr Rubik błaga fanów o pieniądze. W dzieciństwie brakowało mu jedzenia, po latach ujawnił wstrząsające fakty

Lech Wałęsa zaskoczył swoich fanów

Chwilę po opublikowaniu pierwszego zdjęcia, Lech Wałęsa udostępnił kolejne. Tym razem na jego talerzu można było dostrzec danie typowo mięsne. Gulasz bez wątpienia jest niezwykle smakowitą potrawą. Jednak mięso w dużych ilościach nie występuje w zdrowym jadłospisie. Fani byli zaskoczeni. Czyżby dieta emerytowanego prezydenta zakończyła się po 15 minutach?

Lech Wałęsa zaskoczył fanów

Facebook / @Lech Wałęsa

Lech Wałęsa zaskoczył fanów

Facebook / @Lech Wałęsa

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Za rachunki zapłacimy więcej, wdrożą nową opłatę. Ściągną 5,4 mld zł rocznie
  2. Ważył ledwie 13-kilogramów, trzymali go pod schodami i głodzili. 5-latek cudem uratowany z rąk okrutnych opiekunów
  3. Opływająca luksusem kolacja, róże i zdjęcia prosto z sypialni - Justyna Żyła prowokuje fanów. Czy były mąż będzie zazdrosny?
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Skandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościami
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Źródło: Facebook / @Lech Wałęsa

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł