Lidl podjął kontrowersyjną decyzję przed świętami.

Nie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarcia

Lidl tak jak inne sklepy ma ciężki okres spowodowany obecna sytuacją. Aby dostosować się do standardów panujących na rynku, podejmuje kontrowersyjne działania. Godziny otwarcia sklepów ulegają zmianie.

Lidl podejmuje się bardzo ważnych dla klientów i pracowników zmian. Godziny pracy placówek zostają zmienione. Kontrowersyjna decyzja została podjęta niedawno, z uwagi na podobne zmiany u konkurencji. Co oznacza dokładnie dla nas, czyli konsumentów?

Przenigdy nie wylewaj zalewy. Sok z kapusty, buraka i woda po ogórkach kiszonych są bardzo cennePrzenigdy nie wylewaj zalewy. Sok z kapusty, buraka i woda po ogórkach kiszonych są bardzo cenneCzytaj dalej

Lidl zmienia godziny pracy, złe wieści dla pracowników

Obecnie sklepy przeżywają zwiększony szturm kupujących. Wszyscy chcą zrobić jak największe zakupy, a zbliżające się święta w niczym nie pomagają. Jaką decyzję podjęli szefowie sieci? Postanowili wydłużyć godziny pracy pracowników oraz otworzyć sklepy o wiele dłużej niż do tej pory.

Od czwartku będzie można robić zakupy w większości sklepów Lidl od godziny 6 rano do 24 w nocy. Postanowienie jest ryzykowne, ponieważ wystawia pracowników na o wiele większe niebezpieczeństwo. W części sklepów, które są w największych miastach Polski, takich jak Kraków, Warszawa czy Gdańsk będą możliwe zakupy przez całą dobę.

Biedronka również ogłosiła, że jej sklepy od czwarku będą czynne od 6 do 24, a w dniach 7-10 kwetnia, czyli tuż przed świętami będą czynne całą dobę.

Dzisiaj grzeje: 1. Ktoś zostawił na drzwiach 10 zł i prośbę o kupno mleka. Po chwili stało się niesamowite

2. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce

Obecnie kasjerzy i magazynierzy i tak pracują już teraz w niebezpiecznych warunkach. Ciągłe wystawianie się na patogeny oraz klienci którzy ignorują zasady higieny i bezpieczeństwa. Wydłużenie czasu pracy spowoduje, że pracownicy będą wystawieni na niesprzyjające środowisko jeszcze dłużej. Są oczywiście odpowiednie procedury oraz środki ochrony, ale czy plastikowa szybka przy kasie i rękawiczki pozwolą zachować zdrowie?

Najlepsze newsy:

  1. Izabela Marcinkiewicz nie ma już nadziei. Jest bardzo źle
  2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia
  3. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy
  4. Dosadny apel wściekłej kasjerki sklepu odnośnie bieżącej sytuacji i zachowań ludzi
  5. Życiowa porażka Magdy Gessler. Media obiegła wstydliwa wiadomość
  6. Małżeństwo zmarło tego samego dnia. Oboje mieli koronawirusa

Źródło: wirtualnemedia.pl

Następny artykuł