Lidl i felerny ekspres do kawywikipedia.org / CC0 Public domain / https://creativecommons.org/share-your-work/public-domain/

Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka

Niekiedy każdemu może zamarzyć się wyśmienita kawa. Nie inaczej było w przypadku Ewy i Marcina, którzy postanowili zakupić ekspres dostępny w sieci sklepów Lidl. Nie podejrzewali, że tak prozaiczna zachcianka, jak kupno sprzętu AGD, spotka się z takimi utrudnieniami. Ciężko przejść obojętnie obok tej historii.

Lidl to jeden z tych sklepów, który może poszczycić się bogatym asortymentem i ciekawymi produktami z najróżniejszych kuchni świata. Niekiedy w ich ofercie pojawiają się sprzęty domowe, które są niezwykle użyteczne. Jednym z nich był ekspres do kawy, który postanowiło nabyć pewne małżeństwo spod Wrocławia.

Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekPracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekCzytaj dalej

Lidl i zakupy przez Internet

Ewa i Marcin postanowili urozmaicić swoją kuchnię o ekspres do kawy. Po przeanalizowaniu wszystkich możliwości wybór padł na model, który dostępny był w sieci sklepów Lidl. Małżeństwo złożyło zamówienie i z niecierpliwością oczekiwało na dostarczenie paczki. Kiedy już to nastąpiło i rozpakowali przesyłkę, ich oczom ukazał się widok, który nie mógł prawdopodobnie każdego przysporzyłby o rozczarowanie.

Parze zależało na tym, aby ekspres do kawy idealnie komponował się z wnętrzem ich kuchni. To było jedno z kluczowych kryteriów, które zadecydowało o tym, że postanowili zamówić urządzenie z internetowego sklepu sieci Lidl. Na stronie do wyboru były dwie możliwości. Para postawiła na kolor beżowy. Niestety, ten który trafił do Ewy i Marcina okazał się zielony. Był to jednak dopiero początek problemów z zamówieniem.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  2. Nowy sondaż przedwyborczy. Widać przetasowanie, Duda straci stołek?

Lidl zapewnił małżeństwu wątpliwe atrakcje

Para zauważywszy pomyłkę postanowiła zwrócić ekspres do kawy. Po 9 kilometrowej podróży na pocztę urządzenie zostało zwrócone. Małżeństwo zamówiło kolejne dokładnie zwracając uwagę na zaznaczoną opcję kolorystyczną. Kiedy przyszła do nich paczka, ich oczom ponownie ukazał się zielony ekspres do kawy. Ewa i Marcin skontaktowali się z siecią Lidl. Jaką odpowiedź otrzymali?

- Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z dostawą. Zgłoszenie zostało przekierowane do działu, który zajmuje się administracją strony internetowej. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, kiedy błąd zostanie naprawiony. Prosimy wstrzymać się z kolejnym zamówieniem w najbliższy czasie. Artykuł, który nie spełnia oczekiwań, należy zwrócić. W ramach promowania produktów sprzedawanych w sklepie internetowym lidl-sklep.pl, chciałabym zaproponować kupon rabatowy o wartości 10 zł przy zakupach o minimalnej wartości zamówienia 21 zł, ważny do 03.07.2020 roku, do wykorzystania w naszym sklepie internetowym - brzmiało wyjaśnienie sieci Lidl, przytoczone przez portal Wyborcza.

Ostatecznie małżeństwo postanowiło zamówić ekspres do kawy przez portal aukcyjny. Wszystko poszło sprawnie, a urządzenie było w pożądanych przez nich kolorze. Niestety czasami nie da się uniknąć błędów i konieczne jest skorzystanie z innych możliwości.

Najlepsze newsy:

  1. "Dziennikarze niemieckiego szma***wca". Politykowi PiS nagle puściły nerwy, bez opamiętania obrażał przedstawicieli mediów
  2. Pociąg uderzył w samochód pielgrzymów. Co najmniej 20 osób nie żyje, tragedia za granicą
  3. Wysyp ogromnych grzybów, rekordowy ważył 1,5 kg. Wskazujemy miejsca
  4. Surówka w kilka minut z ogórków kiszonych, wystarczą tylko 2 składniki. Wyborny dodatek podkreśli smak mięsa
  5. Chcesz poprawić kondycję storczyków? Zagotuj wodę i dodaj do niej produkt, który na pewno masz w kuchni
  6. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)

Źródło: Wyborcza.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł