Lidl a maseczkifacebook.com/AgioMilano/

Zaczęło się, PIH musiała wkroczyć. Docierają najgorsze wieści, klienci Lidla, Biedronki i reszty sklepów muszą uważać

Lidl, Biedronka jak i wiele innych sieci sklepów są objęte obostrzeniami, które wymagają bezwzględnego ich przestrzegania. Niestety, z uwagi na ostatnie wydarzenia PIH musiała wkroczyć. Mamy napawające najwyższym niepokojem wieści dla wszystkich klientów powyższych sieci.

Lidl jest jednym z najbardziej popularnych sieci tak jak Biedronka. Obie marki są prawdziwymi potentatami na rynku i praktycznie każdy obywatel kraju ma swobodny dostęp do chociaż jednej z nich. Niestety, mamy złe wieści dla klientów wszystkich sklepów. Polska Izba Handlu wkroczyła do akcji i wszyscy muszą się podporządkować. Zakupy mogą być bardzo uciążliwe, jeśli nie zaczniemy się stosować do zasad.

Znalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długoZnalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długoCzytaj dalej

Lidl w czasie pandemii - PIH zareagował

Według prawa zakrywanie ust i nosa w trakcie przebywania na terenie sklepu jest obowiązkiem. Jeśli twarz nie jest zakryta ryzykuje się wyjątkowo duże mandaty. Karą wyznaczoną za brak maseczki jest aż 500 złotych, więc nie warto ryzykować. Niestety, klienci i tak nie biorą zastrzeżeń na poważnie i robią zakupy z dawna nonszalancją. Nawet jeśli maseczka jest na twarzy, często nie zasłania nosa.

Dzisiaj grzeje:

  1. Za monetę o wartości 5 zł możesz dostać fortunę. Musisz zwrócić uwagę na jeden szczegół
  2. Porażające sceny w Biedronce, nie żyje 61-letni mężczyzna. Sklep od razu został zamknięty
  3. Kolejny cios w finanse Polaków. Abonament RTV nie tylko zostaje, będzie jeszcze wyższy

Obecnie ilość nowych zakażonych rośnie z dnia na dzień. Niedawno Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że pobito rekord nowych zakażeń od samego początku pandemii. Z tego powodu PIH postanowił zareagować i udostępnili apel do wszystkich Polaków.

- W związku z wysoką liczbą stwierdzonych przypadków COVID-19 w ostatnich dniach Polska Izba Handlu apeluje o bezwzględne zasłanianie nosa i ust podczas wizyt we wszystkich sklepach oraz placówkach usługowych - czytamy w komunikacie PIH.

Warto dodać, że z zasłaniania twarzy zwolnione są osoby z przeciwwskazaniami medycznymi do noszenia maseczek, jednak Izba prosi o nienadużywanie tej ulgi. Pamiętajmy, że w sklepach pracownicy są bardzo narażeni na zakażenie, więc chociażby z uwagi na ich zdrowie warto zastosować się do zaleceń. Inaczej stwarzamy ogromne ryzyko i zagrożenie dla wszystkich ludzi.

Najlepsze newsy:

  1. Uwaga: zmiany w kodeksie pracy. Jest potwierdzenie rządu, czeka nas prawdziwa rewolucja
  2. Kontrole trwają i mogą spotkać każdego. Abonament RTV własnie został podwyższony
  3. Wrzucili zdjęcia ze Śnieżki. Sceny przechodzą ludzkie pojęcie
  4. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  5. Zaczęło się, PIH musiała wkroczyć. Docierają najgorsze wieści, klienci Lidla, Biedronki i reszty sklepów muszą uważać
  6. Znalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długo
  7. Adam Małysz nieoczekiwanie odezwał się do Agaty Dudy. Padły ważne słowa, chodzi o dzieci

Źródło: money

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł