Lidl zamyka sklepy, wielka tragediageograph.org.uk/Simon Carey https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Zapadła decyzja, Lidl zamyka sklepy w wielu polskich miejscowościach. Klienci pocałują klamkę, konieczne są zmiany

Lidl postanowił zamknąć swoje sklepy w wielu polskich miejscowościach, więc mnóstwo klientów ma ogromny problem. Oficjalną informację sieć sklepów zamieściła na swojej stronie internetowej. Znamy powód, dla którego podjęta została tak radykalna decyzja.

Lidl znowu zaskakuje swoich klientów, choć tym razem nie mamy dobrych wieści. W wielu miejscowościach sklepy zostaną zamknięte z bardzo ważnego powodu. Mimo wszystko, niezależnie od wyjaśnień sieci, klienci mogą narzekać. W najbliższych dniach mogą bowiem stanąć przed drzwiami, które nie będą się automatycznie otwierać. Poniżej prezentujemy listę sklepów, do których lepiej nie iść jeśli nie chcemy "pocałować klamki" i odkryć, że nie można zrobić zakupów.

Trzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmoTrzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmoCzytaj dalej

Lidl podjął trudną decyzję - jak wpłynie ona na klientów?

Możemy was uspokoić, ponieważ decyzja właścicieli sieci nie jest spowodowana problemami finansowymi. Docelowo Lidl ma zamiar zamknąć 16 sklepów w całej Polsce. Dzisiaj wiemy o 6 placówkach, które w najbliższym czasie nie będą otwarte dla klientów przez około miesiąc. Od początku czerwca modernizację zaczęto między innymi w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 89 oraz Czeladzi przy ul. 27 Stycznia 2. Prace potrwać mają do 19 sierpnia tego roku.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  2. Nowy sondaż przedwyborczy. Widać przetasowanie, Duda straci stołek?

Sklepy, które w najbliższych dniach zostaną zamknięte znajdują się w Bogatyni przy ul. Daszyńskiego 15, Żyrardowie przy ul. Okrzei 54a w Gdyni przy ul. Morskiej 116, w Pile przy Kusocińskiego 1 oraz w Warszawie przy ul. Pożaryskiego 31. Dokładną listę sklepów wraz z datami ich zamknięcia znajdziecie na stronie internetowej Lidla. W poszczególnych placówkach remonty trwać mogą nawet 4 tygodnie.

Takie działania nie są praktykowane jedynie w Lidlu. Wiele sieci marketów przeprowadza regularne remonty i modernizacje, aby zapewnić konsumentom bezpieczeństwo oraz wygodę.

Najlepsze newsy:

  1. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  2. Pociąg uderzył w samochód pielgrzymów. Co najmniej 20 osób nie żyje, tragedia za granicą
  3. Wysyp ogromnych grzybów, rekordowy ważył 1,5 kg. Wskazujemy miejsca
  4. Surówka w kilka minut z ogórków kiszonych, wystarczą tylko 2 składniki. Wyborny dodatek podkreśli smak mięsa
  5. Chcesz poprawić kondycję storczyków? Zagotuj wodę i dodaj do niej produkt, który na pewno masz w kuchni
  6. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)

Źródło: dziennikzachodni.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł