Lidl ma dla niektórych wspaniałe wieściwikipedia.org/Macic7 https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Lidl właśnie przekazał wspaniałą wiadomość. Dotyczy rodzin, będą wniebowzięte

Lidl zaskoczył wszystkich. Sieć właśnie wyjawiła wspaniałą wiadomość dla części swoich klientów. Rodziny będą wniebowzięte,

Lidl obecny jest w praktycznie każdym mieście w Polsce. W całym naszym kraju znajduje się około 700 sklepów, więc większość Polaków ma do nich doskonały dostęp. Z tego powodu najnowsze wieści ucieszą ogromną liczbę krajanów. Sieć ogłosiła wspaniałe wieści, które szczególnie ucieszą rodziny. Warto więc wybrać się do najbliższej placówki handlowej i szykować się na wspaniałe nowiny.

Zamówił frytki z McDonald's i nagle dokonał porażającego odkrycia. Od razu zrobił zdjęcie, nikt nawet nie podejrzewałZamówił frytki z McDonald's i nagle dokonał porażającego odkrycia. Od razu zrobił zdjęcie, nikt nawet nie podejrzewałCzytaj dalej

Lidl ogłosił niesamowite - rodziny powinny szybko pójść na zakupy

Lidl przygotował potężną promocję, która obowiązuje już teraz. Od 1 do 30 września została przygotowana specjalna oferta przeznaczona dla pewnej grupy ludzi. Jeśli posiadasz rodzinę i spełniasz jeszcze jeden warunek, pędź czym prędzej do najbliższego dyskontu. Inaczej możesz przegapić wspaniałą ofertę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kochano go za ”Klan”, ”Plebanię”, ”Ojca Mateusza” i inne hity TVP. Właśnie dowiedzieliśmy się o jego śmiercie
  2. Wszyscy go omijali. Tylko pies próbował ocalić leżącego na ziemi mężczyznę
  3. Niepokojące doniesienia z Wuhan. Chińczycy przerażeni, za chwilę mogą wrócić do punktu wyjścia

Jeśli jesteś posiadaczem karty Dużej Rodziny od 4 lat cieszysz się zapewne z 10% zniżki na wiele produktów. Od wczoraj sieć oznajmiła, że dla rodzin, które przy zakupach okażą Kartę, jest przewidziane 20% zniżki na wszystkie owoce. Co więcej, promocja łączy się z innymi, więc sumarycznie można uzyskać o wie większą zniżkę.

10% obowiązuje na produkty z Ryneczku Lidla, pieczywo Chrupiące z Pieca, środki czystości pod marki W5, produkty do wczesnego żywienia dzieci, kosmetyki Cien, a także produkty Kuchni Lidla i Crownfield.

Początek roku zawsze jest wyjątkowo ciężkim okresem dla dużych rodzin. Wyprawka dla najmłodszych i konieczność zakupienia ogromnej ilości zeszytów, książek, opłacenia zajęć dodatkowych jest potężnym obciążeniem. Promocja jest wynikiem współpracy sieci Lidl z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Sieć chce wspomóc polskie duże rodziny, które nie zawsze mogą pozwolić sobie na duże zakupy czy nawet najpotrzebniejsze towary.

Pogoda nie sprzyja grillowaniu, ale w piekarniku też możesz zrobić przepyszne żeberka. Oprócz miodu ich smak podkręci 1 przyprawaPogoda nie sprzyja grillowaniu, ale w piekarniku też możesz zrobić przepyszne żeberka. Oprócz miodu ich smak podkręci 1 przyprawaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Od dzisiaj ważna zmiana w przepisach. Straż miejska rusza, będzie masowo wlepiać mandaty
  2. Przed chwilą Ministerstwo Zdrowia ogłosiło ważne zmiany. Nowe regiony w czerwonych i żółtych strefach
  3. Co za widok trafił do internetu. Gessler chciała się pochwalić, ale całą uwagę skradli mistrzowie pierwszego planu
  4. Nie możemy przestać jej jeść. Obłędna surówka z buraków i ogórków kiszonych
  5. Szybkie ciasto do popołudniowej kawy, któremu nikt się nie oprze. Czekoladowa przyjemność już po pierwszym kęsie
  6. Posypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowite

Źródło: fakt.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł