Lidl wprowadza ogromne zmianyMarek BAZAK/East News

Nagły komunikat. Ogromna zmiana w robieniu zakupów podczas godzin dla seniorów w Lidlu

Lidl ogłosił coś bardzo ważnego. Zaszła wielka zmiana w robieniu zakupów podczas trwania godzin dla seniorów. Co przygotowała dla swoich klientów sieć?

Lidl jest jednym z liderów branży handlowej. Placówki sieci można znaleźć w każdym większym mieście, a przystępne ceny sprawiają, że wielu klientów wybiera niemiecką firmę. Od dzisiaj w Lidlu obowiązują wyjątkowe zmiany. Dotyczą godzin dla seniorów.

Nagłe komunikaty lada moment we wszystkich większych sklepach spożywczych. Padły znaczące datyNagłe komunikaty lada moment we wszystkich większych sklepach spożywczych. Padły znaczące datyCzytaj dalej

Lidl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów

Godziny dla seniorów obowiązują w całej Polsce od kilkunastu dni. Od poniedziałku do piątku, pomiędzy 10 a 12 ze sklepów czy aptek korzystać mogą jedynie ludzie powyżej 60 roku życia. Za niedostosowanie się grożą surowe kary finansowe.

Handlowcy już od samego początku pandemii, kiedy wprowadzone zostało podobne rozwiązanie, tłumaczyli, że nie przynosi ono zbyt wiele dobrego. Sklepy wielokrotnie notowały i dalej notują, że w godzinach dla seniorów jest znacznie mniej klientów, a przychód mocno spada.

Lidl, w trosce o zdrowie swoich najstarszych klientów, stara się jak może i co i rusz wprowadza nowe zasady. Wcześniej sieć sklepów udostępniła specjalne kasy tylko dla emerytów - dzięki temu zmniejszało się ryzyko kontaktu starszego klienta z młodym.

Od dzisiaj w sklepach sieci obowiązuje zupełnie nowa, świetna modyfikacja. Klienci powyżej 60 roku życia mogą liczyć na jeszcze więcej udogodnień. O co chodzi? Niemiecka sieć wydała oficjalny komunikat.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polacy masowo popełniają kilka błędów w przygotowaniu ciasta na pierogi. Szkoda, bo tak łatwo ich uniknąć
  2. Porażające odkrycie sprzed 65 tys. lat w Karpatach. Przyjezdni o niczym nie mieli pojęcia
  3. Rozpływające się w ustach ciasto za grosze dla leniwych. Zrobisz je w zaledwie 10 minut, bez pieczenia

- Seniorze, seniorko. Zapewniamy Ci w Lidlu nie tylko bezpieczne zakupy, ale i promocje. Od poniedziałku 2.11 do środy 4.11 w godzinach 10.00–12.00 wszystkie miody kupisz aż 30 proc. taniej! - czytamy w wiadomości.

To nie jest jednak koniec dobrych wiadomości. Kiedy skończy się świetna promocja na miód, seniorzy będą mogli zakupić od 5 listopada do 6 listopada łopatkę wieprzową 46 proc. taniej, w cenie 7,99 zł/ kg.

W taki sposób niemiecki koncern próbuje zachęcić emerytów do robienia zakupów w godzinach dla nich przeznaczonych. Takie rozwiązanie skutkuje zmniejszonym ryzykiem zakażenia przez starszego człowieka, który jak wiadomo, jest w grupie zwiększonego ryzyka ciężkiego przebycia choroby lub powikłań.

Warto pamiętać, że robiąc zakupy należy zachować odstępy pomiędzy klientami, zasłaniać usta i nos maseczką, przestrzegać dozwolonych limitów klientów przebywających w danym momencie w sklepie, a także stosować się do zaleceń sanitarnych.

Makłowicz zdradził swój trik na chrupiące i puszyste placki ziemniaczane. Poezja smaku, lepszych nie jedliścieMakłowicz zdradził swój trik na chrupiące i puszyste placki ziemniaczane. Poezja smaku, lepszych nie jedliścieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. TVN bije na alarm. Wszystko zacznie się już o 22, lepiej nie wychodzić z domu
  2. Rodzice mogą być spokojni. Decyzja ws pieniędzy z KRUS już zapadła
  3. Zwykłe ziemniaki zrobiła według przepisu z 1937 roku. Zapiekanka po nelsońsku jest tania, przepyszna i prosta w przygotowaniu
  4. Mąż Anny Dymnej walczy o życie. Aktorka również ma problemy zdrowotne, przez które trudno jej gotować i robić ukochane przysmaki
  5. Lekarze ostrzegają. Zjawisko “long COVID” może dotyczyć także osób z łagodnym przebiegiem infekcji
  6. PS5 się wyprzedało. Sony potwierdza brak sprzedaży w dniu premiery
  7. Nowy pomysł na dostarczanie sieci 5G. Nad naszymi głowami zaczną latać specjalne drony

Źródło: biznes.radiozet.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł