Lidlhttps://commons.wikimedia.org/wiki/File:LIDL_prodejna_-_N%C3%A1ro%C5%BEn%C3%AD_ulice.jpg

We wszystkich kasach w każdym Lidlu po przebudowie wprowadzono sekretną, nieznaną niemal żadnemu klientowi funkcję. Jest bardzo ważna

Lidl po przebudowie kas, wprowadził zmianę, które zadziwia klientów. Nie każdy przyzwyczaił się do tego nowego zastosowania, jednak dla wielu z nas może okazać się zbawienna.

Lidl to sieć sklepów, która cieszy się u nas ogromną popularnością. Ciężko znaleźć na mapie Polski miejscowość, w której nie byłobyło tego marketu. Polacy przyzwyczaili się do cotygodniowych zakupów wlaśnie w tym dyskoncie. Wielu z nas docenia tygodnie tematyczne, gdzie możemy znaleźć prawdzwe perłełki wśród produktów i to z całego świata. Wydaje nam się, że skoro tak często tam bywamy, to Lidl nie ma przed nami już żadnych sekretów. Jednak właśnie weszły w życie zmiany, których niewielu z nas się spodziewało.

Jajecznica 20zł, tatar 49 zł, mięso z mizerią 59 zł. Gessler dolicza też skandaliczną, dodatkową opłatęJajecznica 20zł, tatar 49 zł, mięso z mizerią 59 zł. Gessler dolicza też skandaliczną, dodatkową opłatęCzytaj dalej

Lidl pokazuje nowe oblicze zakupów

Dla wielu z nas zakupy to codzienny rytuał. Chcemy mieć jak najszerszy wybór produktów oraz konkurecyjne ceny. To własnie te czynniki wpływają na popularność Lidla w Polsce. Markety te są zadbane, ale ułożenie produktów jest zwyczajnie miłe dla oka. W ostatnim czasie większość zmian jakie się pojawiały w sklepach nie były miłe. Zmianiające się systemu płatności czy limity osób, dla wielu z nas były poważnym zmartwienień. Cieszymy się w takim razie, że zmiana, która pojawiła się w kasach Lidla jest pozytywna i dla wielu z będzie bardzo pomocna.

Dzisiaj grzeje:

  1. Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczy
  2. PKO podjęło ważną dla klientów decyzję. Bank został zmuszony do zawieszenia jednej z głównych usług

Tajemnica nowej konstrukcji kas w Lidlu tkwi w ich projekcie. Kasa posiada kształt, dzięki któremu przy samym wejściu do boksu kasowego (to oficjalna nazwa kasy w sklepach) mamy dość miejsca by ustawić duży wózek sklepowy przodem. Taka zmiana pozwala nam na błyskawiczne zapakowanie produktów. Dzięki nowej konstrukcji zmniejszają sie kolejki do kas i nie musimy już czekać, aż osoba przed nami upora się z pakowaniem do kolejnych siatek. Wrzucenie produktów do wózka, a następnie spokojne ułożenie ich na przykład na parkingu oszczędza nasz cenny czas. Co więcej wnęka sprawia, że nie blokujemy przejścia wózkiem i ruch na całej powierzchni kas odbywa się dużo płynniej.

Najlepsze newsy:

  1. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  2. Pociąg uderzył w samochód pielgrzymów. Co najmniej 20 osób nie żyje, tragedia za granicą
  3. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  4. Zapadła decyzja, Lidl zamyka sklepy w wielu polskich miejscowościach. Klienci pocałują klamkę, konieczne są zmiany
  5. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
  6. Reprezentant Polski szczerze o problemach z alkoholem. Nikt go o to nie podejrzewał

Źródło: Pomyslodawcy

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł