Maseczka ochronnaPixabay / licencja: CC 0

Bardzo ważne ostrzeżenie z GIS ws. robienia zakupów. Dotyczy wszystkich

Robisz zakupy w sieciach Lidl, Biedronka albo Auchan? To ostrzeżenie dotyczy ciebie w szczególny sposób. W trudnej sytuacji GIS zdecydował się na mocny komunikat do wszystkich Polaków. Każdy bez wyjątku powinien się stosować do nowych zasad.

Lidl, Biedronka oraz inne sklepy w ostatnim czasie przechodzą szereg znaczących zmian. Obecna sytuacja na świecie sprawia, że przemiany dotykają nas we wszelkich gałęziach życia. Niestety komunikat, który wydał GIS jednoznacznie wskazuje na to, że znajdujemy się w dramatycznym położeniu. GIS apeluje do nas wszystkich, najlepsze co możemy zrobić, to zrozumieć powagę sytuacji i wziąć do serca ostrzeżenie.

Wszyscy są z panią, pani Kasiu. Smutne, Dowbor jest poważnie chora, jada wg. specjalnej diety, wyjawiła jaka jest kosztownaWszyscy są z panią, pani Kasiu. Smutne, Dowbor jest poważnie chora, jada wg. specjalnej diety, wyjawiła jaka jest kosztownaCzytaj dalej

Lidl, Biedronka i inne sklepy - klienci muszą się dostosować

Od wielu miesięcy żyjemy od komunikatu do komunikatu. Służby dbają, aby w kryzysowej sytuacji wszyscy posiadali potrzebne informacje do dbania o zdrowie swoje oraz najbliższych. W ostatnich dniach niestety doniesienia medialne nie należą do optymistycznych, Stąd też decyzja GIS o wydaniu specjalnego komunikatu wyda się być całkowicie zrozumiała. Niestety, apel spotkał się także z ogromną krytyką ze strony klientów sklepów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Surowy wyrok sądu, Zenek Martyniuk w rozpaczy. Jeszcze niedawno z radością pokazywał swoją luksusową kuchnię
  2. Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach
  3. Napar z jabłek i liści laurowych ma potężne działanie. Niebywałe, co leczy

Na oficjalnym profilu, Główny Inspektorat Sanitarny zamieścił grafikę nawołującą do noszenia maseczek w sklepach. Na zdjęciu widzimy scenę ze sklepu prawdopodobnie odzieżowego oraz podpis "za zakupach zasłoń nos i usta". Noszenie maseczek podczas codziennych sprawunków niestety ciągle nie jest respektowane przez klientów. Mimo, że specjaliści od dawno informują o zbawiennym wpływie maseczek na spowolnienie pandemii, sceptycy coraz bardziej rosną w siłę. Pod postem GIS-s pojawiło się wiele słów wsparcia, niestety nie obyło się także bez kontrowersji. Wiele osób uważa, że przymus zasłaniania nosa i ust jest niezgodny z prawem oraz szkodliwy.

Niedawno informowaliśmy także o komunikacie Ministerstwa Zdrowia, które zapowiedziało specjalne kontrole w sklepach. Każda osoba, która nie respektuje obowiązku noszenia maseczek w sklepach takich jak Lidl, Biedronka czy Auchan będzie musiała liczyć się z możliwością otrzymania mandatu.

Niestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisemNiestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisemCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niewielu wie, a podatek już z wyższą stawką. Od czwartku płacisz więcej za akcyzę
  2. Architekt z programu "Nasz nowy dom" wyjawił smutną prawdę. Niewiarygodne z czym spotyka się podczas nagrań
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. W końcu się przyznała, chodzi o ciążę. Jeszcze niedawno cała Polska żyła jej dietą i metamorfozą
  5. Smutne wieści o Dorocie Szelągowskiej. Jeszcze niedawno pokazywała piękna kuchnię i mówiła o ulubionej restauracji
  6. Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienie

Źródło: facebook / główny inspektorat sanitarny

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł