Lidl przebił ofertę BiedronkiJakub Kaminski/East News

Lidl przebił Biedronkę oferującą szynkę za 1,49 zł. Do jutra produkty poniżej 1 zł i wiele okazji

Lidl przebił niesamowitą ofertę Biedronki, która w tym tygodniu oferuje szynkę po 1,49 zł za 100 gram. W Lidlu do 6 maja lub do skończenia zapasów obowiązuje niezwykle okazyjny cennik. Klienci przecierają oczy ze zdumienia bowiem w supermarkecie można kupić całe mnóstwo produktów poniżej 2 zł, a niektóre kosztują nawet mniej niż złotówkę.

Lidl rozpoczął tydzień od mocnego uderzenia. Na swojej oficjalnej stronie zamieścił ofertę obowiązującą od 4 do 6 maja lub do skończenia zapasów. Ceny produktów po prostu zwalają z nóg.

Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalneZnowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalneCzytaj dalej

Lidl przedstawił nieziemską ofertę

Lidl stale rywalizuje z Biedronką o klientów za pomocą wielu promocji. Tym razem sieć zaskoczyła klientów tzw. "ofertą poniedziałkową". Obowiązuje ona jednak nie tylko w poniedziałek, ale aż do środy 6 maja, więc cały czas jest jeszcze szansa z niej skorzystać.

Na stronie popularnej sieciówki zamieszczono listę produktów o obniżonych cenach w ramach promocji. Na szczególną uwagę zasługują te, których koszt wynosi mniej niż 2 zł, a niektóre produkty kosztują nawet mniej niż złotówkę.

Do 6 maja mamy szansę kupić tuszę makreli po 1,89 zł za 100 g. Za ogonówkę Werbliński zapłacimy 1, 69 zł/100g. Również wędlina drobiowa zaskakuje ceną - filet wędzony z kurczaka firmy Pikok kosztuje 1,79 zł/100g. Także fani nabiału znajdą coś dla siebie, bowiem za serek topiony firmy Pilos trzeba zapłacić jedynie 1,39 zł/100g. Natomiast serek homogenizowany Piątnica w nieco większym opakowaniu 150 g to koszt rzędu 1,99 zł. Za 200 gram twarożku firmy Pilos zapłacimy natomiast 1,39 zł.

Dzisiaj grzeje:

  1. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy
  2. Sejm przyjął zmiany w podatkach. Opozycja alarmuje, przekazanych zostanie zbyt dużo informacji o obywatelach

Również bardzo interesująco przedstawia się oferta na napoje. Napój gazowany o smaku cytryny i mięty firmy Saguaro kosztuje 1,29 zł za litrową butelkę, a w związku z przeceną o 54% drugiego produktu cena Coli Zero Freeway wynosi 1,55 zł za 2l butelkę. Wielka gratka czeka też na miłośników lodów, które w tym tygodniu w Lidlu można kupić poniżej 1 zł - Ballino Lody Tuki w polewie kosztują bowiem 99 groszy za sztukę. Za 99 groszy kupimy też przepyszną, chrupiącą bułkę śniadaniową fitness.

Najlepsze newsy:

  1. Miliony widzów pokochało go w kultowym serialu. Media obiegła wiadomość o śmierci, zmarł dokładnie w swoje urodziny
  2. Ewa Błaszczyk w szczerych słowach o Łukaszu Szumowskim. Mało kto zdawał sobie sprawę z ich relacji
  3. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne
  4. Możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nigdy nie wyrzucaj skórek po cebuli
  5. Wlał mleko do Coca-Coli. Po 6 godzinach przecierał oczy ze zdumienia
  6. Kraje Bałtyckie otwierają granice. Decyzja została podjęta

Źródło: lidl.pl

Następny artykuł