Lidl wnętrzePixnio / autor: reverent / licencja: CC 0 / zdjęcie poglądowe

Pobili mężczyznę w Lidlu. Chciał tylko zrobić ważną rzecz, wszystko się nagrało

W sklepie sieci Lidl doszło do brutalnego zdarzenia. W starciu z czterema napastnikami wyposażonymi w kije bejsbolowe poszkodowany nie miał szans. Punktem zapalnym pobicia była grzecznościowa uwaga mężczyzny dotycząca bardzo istotnej kwestii.

Groźne pobicie w sklepie sieci Lidl mogło skończyć się tragicznie. Do wstrząsającego zdarzenia doszło w Soisy-sous-Montmorency, na północ od Paryża we Francji. Jak podaje serwis o2.pl, 44-letni Augustin M. przebywał w pralni znajdującej się na terenie marketu. W pewnym momencie postanowił zwrócić się do stojącego nieopodal młodego mężczyzny i zwrócić mu uwagę. Wypowiedź mężczyzny dotyczyła bardzo ważnego problemu w obecnym czasie. Młody mężczyzna wpadł we wściekłość po usłyszeniu tych słów, a wkrótce obok niego pojawiło się trzech znajomych, którzy bez opamiętania zaczęli okładać Augustina.

Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselWażne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselCzytaj dalej

Pobicie w sklepie Lidl - krok od tragedii

Pobili mnie kijami baseballowymi i upadłem na ziemię. Bili mnie dalej, gdy leżałem i na kilka minut straciłem przytomność – cytuje Augustina portal o2. Całe zdarzenie zostało nagrane, a następnie przekazane gazecie "Le Parisien". Na nagraniu widać jak mężczyzna zostaje wielokrotnie uderzony, a następnie upada. O2 relacjonuje, że nawet w momencie, gdy mężczyzna spoczywał nieruchomo na podłodze, napastnicy nie przestawali uderzać w jego bezwładne ciało. Gdy atakujący zakończyli swoje bestialskie działania, bez uszczerbku opuścili sklep. Do całego dramatycznego zdarzenia doprowadziła tak błaha kwestia, że ciężko w to uwierzyć.

Dzisiaj grzeje:

  1. Premier podjął decyzję. Wszystko stanie się jeszcze dzisiaj
  2. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  3. Gigantyczny wyciek danych osobowych znanej firmy. Twój dowód i PESEL też mogły tam być

Uwaga, którą Augustin postanowił zwrócić młodemu mężczyźnie dotyczyła maseczek ochronnych. Poszkodowany poprosił mężczyznę przebywającego w tym samym pomieszczeniu o zakrycie nosa i ust. We Francji, podobnie jak u nas, istnieje obowiązek noszenia maseczek ochronnych na zamkniętych przestrzeniach. Młody mężczyzna bardzo agresywnie zareagował na uwagę, i jak podaje serwis o2, zaczął wykrzykiwać groźby. Groźby szybko zamieniły się w haniebne czyny, które doprowadziły Augustina na intensywną terapię. W szpitalu Simone-Veil stwierdzono uraz głowy u poszkodowanego. Sprawa została zgłoszona na policję.

Najlepsze newsy:

  1. Gwiazda "M jak miłość" przeszła okropne chwile, ma traumę. Wieść o jej przykrych doświadczeniach jest zwyczajnie smutna, nikt się nie spodziewał
  2. Skandalicznie sceny w Łebie. Turyści tym razem przesadzili
  3. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  4. Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientów
  5. Porażające sceny w McDonaldzie pod Warszawą. Ludzie byli roztrzęsieni
  6. Tysiące Polaków w żałobie. Dotarła do nas najgorsza wiadomość w sprawie poszukiwań 23-letniego polskiego piłkarza

Źródło: o2.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł