Lidl będzie rozdawał pieniądzeWikipedia / Donald Trung Quoc Don (Chữ Hán: 徵國單) / CC BY-SA 4.0 / Pixabay / pasja1000

Lidl poinformował, będą rozdawać pieniądze. Chodzi o spory zastrzyk gotówki, są tylko 2 warunki

Ciężko uwierzyć w to na co zdecydował się Lidl. Sieć supermarketów zapowiedziała, że będzie rozdawać pieniądze. Wystarczy spełnić zaledwie dwa warunki. Taki zastrzyk dodatkowych środków z pewnością ucieszy wiele osób. Co tym razem zapowiedział Lidl?

Bez wątpienia Lidl może zostać uznany za jeden z najpopularniejszych supermarketów. Niekiedy oferowane tam promocje mogą przyprawić nas o nie lada zaskoczenie. Jednak tym razem sieć sklepów zapowiedziała, że zacznie rozdawać pieniądze.

Przed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientówPrzed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientówCzytaj dalej

Plany sieci Lidl mogą przyprawić o zawrót głowy

Niejednokrotnie Lidl wprawiał w osłupienie swoich klientów. Interesujące oferty promocyjne i bogata gama produktów często spotykały się ze sporym zainteresowaniem konsumentów. Lidl postanowił pozytywnie zaskoczyć również swoich pracowników. Właśnie oni mogą zyskać spore pieniądze.

Okazuje się, że Lidl zamierza wprowadzić system poleceń. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że z takiego programu zamierza zrezygnować Biedronka. Zgodnie z informacjami zawartymi na portalu Biznes Info, pracownicy Lidl mogą otrzymać nawet 1000 złotych. Konieczne jest jednak spełnienie dwóch warunków.

Dzisiaj grzeje:

  1. Już dziś się zacznie, jest potwierdzenie. Wszystko na naszych oczach, uważajcie
  2. Ogromne współczucie. Niech się pani trzyma pani Magdo
  3. Nowe tablice rejestracyjne od połowy lipca. Wprowadzili je w jednym celu

Jakie warunki stawia sieć Lidl?

Lidl przed wprowadzeniem systemu poleceń testował to rozwiązanie przez pół roku. Poczynione ustalenia pozwoliły na wcielenie w życie wewnętrznego programu rekrutacji. Pracownik polecający nową osobę może otrzymać 1000 złotych w dwóch transzach. Pierwsza wynosi 200 złotych i jest wypłacana po tym jak polecona osoba przepracuje miesiąc. Natomiast druga w wysokości 800 złotych zostanie przyznana po przepracowaniu przez nowego pracownika sześciu miesięcy. Spełniając powyższe dwa warunki można liczyć na spory zastrzyk gotówki.

- Ze względu na wysoki poziom zadowolenia z pracy wśród naszych pracowników uważamy, że program „Poleć pracownika” jest bardzo przydatny w znalezieniu nowych pracowników. W końcu nasi pracownicy są też ambasadorami firmy i najlepiej potrafią opowiedzieć o swojej pracy i zachęcić do dołączenia do Lidl Polska - powiedziała Head of Corporate Communications Lidl Polska, przytaczana przez portal Wiadomości Handlowe.

Nigdy nie łącz ogórka z 1 składnikiem. Skutki są gorsze, niż może nam się wydawaćNigdy nie łącz ogórka z 1 składnikiem. Skutki są gorsze, niż może nam się wydawaćCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli
  2. Poważny problem z turystami na Śnieżce. Władze apelują. Sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli
  3. W trybie pilnym podjęto decyzję o zamknięciu Biedronki nad morzem. Pojawiło się poważne zagrożenie, sieć wydała komunikat
  4. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  5. Uwielbiany aktor z "Rancza" od kilku miesięcy nie wychodzi z domu, nawet na zakupy. Ma dość, padły niezwykle smutne słowa
  6. Sensacyjna wiadomość dotarła do Polski. Bartosz Kapustka coraz bliższej powrotu do kraju, chcą go mistrzowie Polski

Źródła: Biznes Info / Wiadomości Handlowe


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł