Lidl i oblężenie klientówWikipedia / Globetrotter19 / CC BY-SA 3.0

Pilne, dobijające oświadczenia z Lidla. Polacy znów masowo robią zapasy, gruba przesada?

Lidl podzielił się oświadczeniem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Okazuje się, że Polacy tłumnie ruszyli do sklepów w celu zrobienia zapasów. Wszystko przez napiętą sytuację epidemiologiczną. Czy mamy powody do obaw?

Sieci supermarketów takich jak Lidl cieszą się sporą popularnością. Klienci niejednokrotnie tworzyli ogromne kolejki przy kasach. Przeważnie było to spowodowane niezwykłymi promocjami. Jednak tym razem przyczyna jest zgoła odmienna.

Pamiętacie Mariolkę z Kiepskich? Wygląda teraz jak rasowa modelka. Ekipa serialu miała nietypowe zdanie o scenach z jedzeniemPamiętacie Mariolkę z Kiepskich? Wygląda teraz jak rasowa modelka. Ekipa serialu miała nietypowe zdanie o scenach z jedzeniemCzytaj dalej

Lidl podjął zdecydowane kroki

Już w marcu tego roku mogliśmy obserwować jak w sklepach Lidl półki świeciły pustkami. Polacy wówczas rzucili się na produkty takie jak makarony, kasze, konserwy i papier toaletowy. Aktualnie mamy do czynienia z rekordowymi statystykami dotyczącymi zachorowań. W związku z tym w supermarketach Lidl ponownie możemy obserwować długie kolejki.

Oblężenie klientów w brytyjskich sklepach Lidl doprowadziło do tego, że w niektórych placówkach na każdego klienta przypada wyłącznie jedno opakowanie papieru toaletowego. Nie da się ukryć, że jest to stanowczy krok ze strony sieci. Czy polscy klienci supermarketów mogą spodziewać się podobnej decyzji?

Dzisiaj grzeje:

  1. Dziecinnie proste i niesamowicie pyszne. Obłędne pieczone ziemniaki po grecku
  2. Padł rekord. Uwielbiane przez turytów miasto zagrożone. Rząd nie ma złudzeń, trzeba ratować Polaków
  3. Nie żyją, Lasy Państwowe wydały komunikat ostrzegawczy. Podczas grzybobrania uważaj

Lidl wystosował ważne oświadczenie

- Obawa przed rozprzestrzenieniem się koronawirusa (COVID-19) dotyka nas wszystkich i wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie. W Kauflandzie i Lidlu pracujemy dzień i noc, aby zapewnić dostawy towaru do sklepów w Polsce. Obecna sytuacja może jednak skutkować przejściowym brakiem wybranych artykułów. Kolejne dostawy są zapewnione, dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość - można wyczytać w oświadczeniu sklepów Lidl i Kaufland, przytaczanym przez portal O2.

Rozpacz, ogromna nawałnica przeszła przez Polskę. Wielkie straty, sad jabłkowy zniszczonyRozpacz, ogromna nawałnica przeszła przez Polskę. Wielkie straty, sad jabłkowy zniszczonyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Biedronka sama ujawniła. Jest okazja, Gang Fajniaków dostaniesz jeszcze szybciej
  2. Papież Franciszek zwrócił się bezpośrednio do Polaków. Ma do nas wielką prośbę
  3. Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicie
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu
  6. Dzieciństwo Joanny było piekłem. Nie wiedziała, że bezdomni zmienią jej życie o 180 stopni

Źródło: O2

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł