Lidl i ważny komunikatJakub Kossakowski / materiały własne

Ważny komunikat dla wszystkich, dziś jest ostatnia szansa na skorzystanie. Dotyczy nie tylko seniorów

Lidl ponownie wywołał nie lada konsternację. Ważny komunikat dotyczy wszystkich. Trzeba się śpieszyć, ponieważ zostało mało czasu. Właśnie dziś smakosze mogą wiele zyskać. Co tym razem Lidl przygotował dla swoich klientów?

Lidl bez wątpienia można uznać za jedną z najchętniej odwiedzanych sieci supermarketów. Wszystko za sprawą niecodziennych promocji i wyjątkowej gamy dostępnych produktów. Jednak czegoś takiego jeszcze nie było.

Pudzian zdradził z ilu jaj jada jajecznicę, można złapać się za głowę. Szczegóły jego diety odbierają mowęPudzian zdradził z ilu jaj jada jajecznicę, można złapać się za głowę. Szczegóły jego diety odbierają mowęCzytaj dalej

Lidl zaskoczył wszystkich

Nie da się ukryć, że Lidl cieszy się ogromną popularnością. Supermarkety codziennie goszczą w swoich progach ogromną liczbę klientów. Nie jest to nieuzasadnione, ponieważ Lidl często daje im powody do ponownych odwiedzin.

Jakiś czas temu w sklepach takich jak Lidl zagościły godziny dla seniorów. W wielu czołowych supermarketach w trakcie ich trwania wiele produktów zostało przecenionych. Ma to na celu zachęcenie starszych osób do korzystania z czasu zarezerwowanego wyłącznie dla nich.

Biorąc pod uwagę aktualną sytuację, Lidl zdecydował się na wydłużenie godzin pracy swoich placówek. Niektóre z nich są czynne całodobowo. Promocje nie dotyczą jednak wyłącznie seniorów. Tym razem mogą skorzystać z nich wszyscy.

Lidl zaprezentował w swojej ostatniej gazetce wiele niecodziennych ofert, obok których nie sposób przejść obojętnie. Na ma na co czekać. Promocje obowiązuję jeszcze tylko w dniu dzisiejszym. Co zastaniemy podczas wizyty w sklepach Lidl?

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyjął 500 zł i zapłacił za kiełbasę. Kasjerka wydała 490 zł reszty, spojrzała na banknot i zbladła, afera w sklepie spożywczym
  2. Stało się, stan wyjątkowy od poniedziałku w całym kraju. Ważna zagraniczna wiadomość dla podróżnych chcących odwiedzić rajski kraj
  3. Gessler pouczyła Polaków jak robić mizerię, placki ziemniaczane i buraczki. Zastosujesz się?

Lidl przerósł samego siebie

Smakosze z pewnością będą zachwyceni tym co przygotował dla nich Lidl. Wielbiciele owoców ucieszą się na wieść o tym, że przecenione zostały jabłka Idared. Kilogram produktu kosztuje zaledwie 1,79 zł. To idealna okazja by zrobić jakieś przepyszne przetwory.

Obniżono również cenę grejpfrutów o 44 %. Kilogram owoców dostaniemy za 3,79 zł. Natomiast opakowanie 2 kg pomarańczy kupimy za 7,99 zł. Godna uwagi jest również przecena obejmująca ziemniaki. Siatka 2,5 kg odmiany Gala kosztuje 3,99 zł.

Miłośnicy mięs również mają powody do radości. Odwiedzając dziś Lidl, mogą do dostać polskiego kurczaka gospodarskiego w cenie 7,77 zł za kilogram. Natomiast opakowanie 400 g pasków z piersi kurczaka możemy nabyć za 6,49 zł.

Bez wątpienia warto dziś odwiedzić Lidl. Przedstawione powyżej promocje nie są wszystkim co przygotowała dla nas sieć supermarketów. Czasu jest coraz mniej, więc warto się śpieszyć. Takich okazji nie było od dawna.

Banalnie prosta i niebiańsko pyszna surówka z kiszonych buraków. Absolutny ideał na jesienną niepogodęBanalnie prosta i niebiańsko pyszna surówka z kiszonych buraków. Absolutny ideał na jesienną niepogodęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Poseł ujawnił na żywo, co z godziną z policyjną w Polsce. Wszyscy słuchacze wstrzymali oddech
  2. Rodzice mogą być spokojni. Decyzja ws pieniędzy z KRUS już zapadła
  3. Masz ochotę na małe co nieco? Za mniej niż 5 zł zrobisz przepyszny i zdrowy deser bez cukru, przepis jest banalnie prosty
  4. Najgorszy błąd podczas gotowania ziemniaków. Jego skutki są prawdziwym koszmarem
  5. Przepis na tanie, łatwe i szybkie placki ziemniaczane z kapustą kiszoną. Idealne na śniadanie, obiad i kolację
  6. Rak trzustki bywa bardzo trudny do wykrycia. Jakie objawy powinny wzbudzić nasz niepokój?
  7. Najpiękniejsze gwiazdozbiory na polskim niebie. Znajdziesz je za pomocą prostej aplikacji

Źródło: Lidl.pl / Gazetkowo

Zapraszamy na naszego Instagrama

Następny artykuł