LidlMarek BAZAK/East News

Pojawiły się w Lidlu i już jest o nich głośno. Sprzęty kuchenne kupisz teraz za grosze

Lidl zachwyca swoją ofertą promocyjną co tydzień. Teraz przyszedł czas na sprzęty kuchenne w rewelacyjnych cenach. Większość z nich oznaczona jest "superceną". Zakupy będziemy mogli zrealizować zarówno stacjonarnie, jak i online. Wśród produktów znalazły się wyciskarki, blendery, patelnie, wagi kuchenne, noże czy lunchboxy.

Lidl nieustannie zachwyca swoją ofertą promocyjną. Co tydzień możemy cieszyć się produktami spożywczymi w naprawdę niskich cenach, jednak na tym bogata oferta sklepu się nie kończy.

Od teraz w Lidlu zakupimy również sprzęt kuchenny. Z pewnością większość z tych produktów znajdziemy w sklepach stacjonarnych, jednak jest możliwość dokonania zakupów online.

Jeśli wraz z nowym rokiem postanowiłeś więcej gotować lub zmienić zawartość swojej kuchni, teraz jest na to idealny moment. Najnowsza oferta pełna jest produktów, które z pewnością usprawnią noworoczne działania kulinarne.

Lidl zaproponował w tym tygodniu sprzęty kuchenne

Poza gazetką z przecenionymi produktami spożywczymi nie zabrakło informacji na temat czegoś do domu i dla wnętrza. Tym razem dyskont postawił na kuchnię, którą jesteśmy w stanie wyposażyć w całości, dzięki obecnej promocji.

Klientka doprowadziła kelnerkę baru z sokami do łez. Wszystko przez paragonKlientka doprowadziła kelnerkę baru z sokami do łez. Wszystko przez paragonCzytaj dalej

W ofercie znajdziemy przede wszystkim większe sprzęty takie, jak wolnoobrotowe wyciskarki, blendery, parowar czy rozdrabniacze.Wyciskarka wolnoobrotowa kosztuje aktualnie 249 zł, blendery do smoothie 99 zł, a wyciskarka do cytrusów niecałe 35 zł.

Za parowar z 3 osobnymi komorami zapłacimy 89,90 zł, a za rozdrabniacze, które posłużą nam do przygotowywania domowego pesto czy sosów 39,99 zł.W tym artykule podawaliśmy przepis na domowy sos paprykowy, który możemy trzymać miesiącami w słoikach.

Wśród przyborów kuchennych nie zabrakło również patelni aluminiowych z pokrywą, woków czy garnków. Tego sprzętu, jak wiemy, nigdy za wiele. Warto inwestować w ten dobrej jakości, dzięki czemu posłuży nam na długie lata. Ceny w Lidlu wahają się od 49,90 zł do 89,90 zł. W tym artykule pisaliśmy na temat ciekawego tricku, który sprawi, że odpowiednie gotowanie potraw będzie jeszcze prostsze.

Oferta idealna na noworoczne postanowienia

Jeśli w nowy rok wchodziliśmy z postanowieniami dotyczącymi zdrowego żywienia, Lidl ułatwił nam to zadanie. Już teraz za kuchenną wagę analityczną zapłacimy 49,99 zł. Najczęściej realizowanie odpowiedniego planu żywieniowego opiera się na regularnym przygotowywaniu posiłków.

Posłużą do tego pojemniki idealne do przechowywania żywności. Na przestrzeni ostatnich lat mówi się wiele na temat tych szklanych, które uchodzą za najzdrowsze, nie wchodząc w żadne reakcje chemiczne z jedzeniem.

Za zestaw 3 szklanych pojemników zapłacimy 44,99 zł. W ofercie są również lunchboxy ze stali nierdzewnej za 19,99 zł czy zestawy plastikowe za jedyne 11,99 zł. Warto skorzystać z aktualnej oferty sklepu, ponieważ ceny są naprawdę niskie, a przede wszystkim w jednym miejscu znajdziemy wszystko to, co niezbędne w kuchni.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł