lidl wprowadził wszystkich w błąd?Facebook.com/Agrounia

Specjalny patrol wykrył największe oszustwo Lidla? "Wszyscy wprowadzeni w błąd"

Lidl kolejny raz wprowadza w błąd konsumentów? W sieci pojawiło się zdjęcie, mogące ujawniać przekręt. Bystre oko internautów rozwiało wątpliwości, skąd pochodzi produkt.

Lidl znowu znalazł się w ogniu krytyki. Internauci znani są z czujnych oczu, którymi wypatrują nieprawidłowości. Nie inaczej jest tym razem. Czy wielkiej sieci sklepów uda się wyjść obronną ręką?

Osłupiające, wystarczy przez 7 dni pić sok z kiszonej kapusty. 2 dnia widać powalający efektOsłupiające, wystarczy przez 7 dni pić sok z kiszonej kapusty. 2 dnia widać powalający efektCzytaj dalej

Lidl nie przewidział, że prawda wyjdzie na jaw?

Często możemy przeczytać w internecie informacje, że dany produkt nie jest z Polski. Pomimo, że sygnowany jest odpowiednią nalepką, pochodzi z innego kraju. Wielu ludzi wprowadzanych jest w ten sposób w błąd. Tym razem chodzi o cebulę. Na zdjęciu widzimy, że półka oklejona jest nalepką "Produkt Polski", jednak opakowanie zdradza coś zupełnie innego. Agrounia (społeczny ruch rolników) pokazuje zdjęcie, na którym widać, że miejscem pochodzenia warzywa są Niderlandy.

Dzisiaj grzeje: 1. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

2. Gdzie kręcono "Ranczo"? Jest w zupełnie innym miejscu niż wielu myśli, turyści je uwielbiają

- Jak sobota to do lidla, do lidla. A co w Lidl Polska? Cebula z Niderlandów sprzedawana jako polska. Na dodatek wielkie logo produkt polski. Czy nadejdzie kiedyś kres takim "przypadkom"? - Tak pisze na swoim profilu na portalu facebook.com Agrounia. W komentarzach możemy przeczytać wiele komentarzy, pisanych przez niezadowolonych klientów. Nie można się im dziwić, są wprowadzani w błąd przez sklep.

Zdjęcie ukazujące błąd opisu

Jak można się ochronić przed tego typu praktykami? Nie ufać krzykliwym etykietom, które przykuwają wzrok najszybciej. Warto poświęcić trochę czasu na dokładne przestudiowanie opakowania, na którym musi być podana informacja o pochodzeniu produktu spożywczego. Jeżeli zobaczycie tego typu praktykę, poinformujcie kierownika sklepu. Mozliwe, że jest to zwykły błąd ludzki.

Najlepsze newsy:

     1. Polacy masowo popełniają największy błąd podczas gotowania rosołu. Właśnie dlatego nie ma idealnego smaku
     2. Dagmara Kaźmierska jest bardzo szczęśliwa. Plotki o ciąży w „Królowych życia” potwierdziły się
     3. Sekretem niebiańskich kotletów mielonych są 2 składniki. Przepis Kuronia zachwyca
     4. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach
     5. Zakwas z buraków bije rekordy popularności. Niweluje ogromną ilość strasznych chorób
     6. GIS ostrzega. Na rynek trafiła niebezpieczna substancja, która może uszkodzić mózg i doprowadzić do śmierci

Źródło: facebook.com/projektAGROunia

Następny artykuł