Lidl przygotował niespodziankęWikipedia / Globetrotter19 / CC BY-SA 3.0

Wystarczy 6 razy wydać w Lidlu 40 zł. Sieć przygotowała ogromną niespodziankę

Lidl niejednokrotnie zaskakiwał swoich klientów promocjami i nietypowymi produktami. Tym razem sieć supermarketów przygotowała wyjątkową niespodziankę. Warunkiem jest sześciokrotne wydanie 40 złotych. Co możemy otrzymać w zamian?

Każdy kto robi zakupy w sklepach Lidl z pewnością zauważył, że sieć regularnie stara się urozmaicać swoją ofertę. Niektóre z nich potrafią przyprawić o nie lada zaskoczenie. Nie inaczej jest w przypadku nowej akcji, która rozpocznie się 10 sierpnia.

Przed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientówPrzed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientówCzytaj dalej

Lidl przygotował wyjątkową niespodziankę

Nie da się ukryć, że Lidl nie bez powodu ciszy się sporą popularnością wśród konsumentów. Wszystko za sprawą najróżniejszych promocji i udogodnień. Bez wątpienia się supermarketów Lidl prężnie się rozwija pomimo wyrobionej już renomie na rynku. Tym razem klienci, który robią tam częściej zakupy mogą liczyć na wyjątkową niespodziankę.

Lidl zapowiedział, że już od poniedziałku w życie wejdzie akcja o nazwie "W Lidlu oszczędzanie ma swój dom". Wystarczy, że sześć razy zrobimy zakupy o minimalnej wartości 40 złotych i otrzymamy prezent. Będzie nim ceramiczna skarbonka. Jest jednak pewien haczyk, który nie powinien być dla nikogo większym wyzwaniem.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polsat ostrzega Polaków. Można spodziewać się nawet zagrożenia życia
  2. Starsza klientka Biedronki chciała grzecznie zwrócić uwagę. Reakcja kasjerki ją zmroziła, wszystko opisała
  3. Składki ZUS mocno w górę. Szykują się spore podwyżki, zapłacimy więcej o 552,12 zł

Lidl rozda prezenty swoim klientom

Zgodnie z założeniami przyjętymi przez Lidl, aby otrzymać upominek należy w przypadku dokonanych zakupów każdorazowo musi znaleźć się w nich przynajmniej jedno warzywo lub owoc. Przekraczając kwotę 40 złotych otrzymamy naklejkę, a za sześć zebranych znaczków otrzymamy ekologiczną ceramiczną skarbonkę. Jak o akcji wypowiada się sam Lidl?

- Dążymy do tego, aby klienci mogli oszczędzać podczas codziennych zakupów w sklepach Lidl Polska, dlatego zawsze oferujemy produkty wysokiej jakości w niskich, lidlowych cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Każdego dnia wprowadzamy w sklepach liczne promocje cenowe, a także udostępniamy dodatkowe rabaty, kupony i zdrapki w aplikacji zakupowej Lidl Plus. Chcemy, aby nasi klienci mieli „Więcej na radość z życia”, dlatego nieustannie rozwijamy naszą ofertę. Obecnie uruchamiamy nową akcję "W Lidlu oszczędzanie ma swój dom", która zachęca do racjonalnych postaw i odkładania środków. Zależy nam, aby w polskich domach stanęła nasza symboliczna skarbonka, która mamy nadzieję, zmotywuje do oszczędzania i realizacji wielu celów - powiedziała przytaczana przez portal Fakt24 Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication, Lidl Polska.

Sezonowe kotlety z cukinii są idealną obiadową propozycją. Warto je podać z niezwykłym sosemSezonowe kotlety z cukinii są idealną obiadową propozycją. Warto je podać z niezwykłym sosemCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Pasek był jedynie zadziwiającym wstępem, aż trudno uwierzyć, o co poszło
  2. 160 osób zginęło. Tragiczne wiadomości z Polski
  3. Ogromne współczucie. Niech się pani trzyma pani Magdo
  4. Przewidujemy ekstremalny szturm na Biedronkę. Wszystko przez 12+12, tłumy przy kasach są niemal pewne
  5. Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródło
  6. Robert Kubica przekazał tysiącom Polaków smutną prawdę. Niektórzy nie wiedzieli, jak mu ciężko

Źródło: Fakt24.pl


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł