LIDLwikipedia.org/ 3.0 Unported (CC BY-SA 3.0)

Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Lidl przygotował dla nas kolejną niespodziankę. Nowa ustawa wymusza na Lidlu odpowiednią reakcję. Co to dla nas oznacza?

Lidl reaguje na zmiany rozporządzone przez nasz rząd. Wprowadza akcję promocyjną, obejmującą ponad 300 produktów codziennego użytku. Wyjaśniamy dlaczego.

Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromneNiestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromneCzytaj dalej

Lidl wprowadza wielkie promocje

Wszystko w związku ze zmianami w stawkach VAT, które zaczynają obowiązywać od 1 kwietnia. Lidl przekonuje Polaków, że wysoka jakość niekoniecznie idzie w parze z wysoka ceną. Dzięki tej kampanii chcą pokazać nam, że mają w ofercie produkty z górnej półki, jednak nie przesadnie drogie. Zmniejszona cena obejmuje takie rzeczy jak: wędliny, sery, pieczywo, niektóre kosmetyki, bakalie, nabiał i wiele innych wartych uwagi. Warto śledzić na bieżąco gazetki z promocjami. Zdarzają się na prawdę wspaniałe okazję do przyoszczędzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Słowa ranią. Użył ich brat Magdy Gessler w kierunku siostry w najboleśniejszy sposób

2. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę

Niedawno rząd przyjął uchwałę zmieniającą matrycę stawek VAT. To dokument, dzięki któremu wiemy jak wysokim podatkiem objęte są poszczególne produkty i usługi. Matryca wchodzi do "życia" z początkiem następnego miesiąca.Możemy spodziewać się wielu innych obniżek cen, jednak większość ekspertów jest zgodna i nie maja dla nas dobry wiadomości. Postępująca inflacja może spowodować podwyżki cen żywności.

Obserwujmy inne wielkie sieci sklepów, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo na podobne przeceny. Między innymi w sieci Kaufland takie obniżki juz obowiązują, jakby zmiana VAT już nastąpiła.

Najlepsze newsy:

  1. 4 nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Wszystkie w jednym mieście
  2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie
  3. Receptura na miksturę z czosnku, octu jabłkowego i miodu. Działa 10 razy silniej niż antybiotyk?
  4. Odżywka za 50 groszy sprawia, że kwiaty rosną jak szalone. Masz ją w kuchni
  5. Osłupiające, wystarczy przez 7 dni pić sok z kiszonej kapusty. 2 dnia widać powalający efekt
  6. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł