Lidl i nowe ograniczeniaPixabay / ElasticComputeFarm

Wzrost zakażeń. Planują ogromne zmiany w sklepach? Rzecznik rządu zapowiedział

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy sklepy takie jak Lidl i Biedronka wprowadzą zmiany w swoim funkcjonowaniu. Nie da się ukryć, że aktualna sytuacja może wywoływać niepokój. Jak sprawę skomentował rzecznik rządu?

Lidl i Biedronka musiały dostosować się do nowych zaleceń sanitarnych. Kilka miesięcy temu mogliśmy obserwować spore kolejki przed sklepami. Teraz przy wejściu do placówki znajdziemy płyn do dezynfekcji, a w środku większość klientów nosi maseczki. Czy możemy spodziewać się mocniejszych obostrzeń?

Blady strach nad Martyniukami, nie mogą przeboleć wielkiej straty. Dawne czasy beztroskiego opowiadania o diecie i kuchni minęłyBlady strach nad Martyniukami, nie mogą przeboleć wielkiej straty. Dawne czasy beztroskiego opowiadania o diecie i kuchni minęłyCzytaj dalej

Funkcjonowanie sklepów takich jak Lidl w nowym reżimie sanitarnym

Bez wątpienia w supermarketach takich jak Lidl czy Biedronka codziennie przewija się ogromna liczba ludzi. W związku z tym w dobie zagrożenia epidemiologicznego pewne ograniczenia są jak najbardziej zasadne. Dotychczas konieczna była dezynfekcja rąk i zakładanie maseczek. Niektórzy spekulują, że mogą czekać nas kolejne zasady.

Lidl i inne sklepy w swoich placówkach bardzo często przypomina o przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych. Niestety wciąż wiele osób ma je za nic, a liczba zarażonych wciąż rośnie. Od jutra cała Polska zostanie objęta żółta strefą. Czy wpłynie to na funkcjonowanie sklepów?

Dzisiaj grzeje:

  1. Ela natrafiła na przedziwnego grzyba i zamarła. Nie wolno go dotykać, jest cenny niewiarygodnie
  2. Ujawnił ostatniego SMSa Anny Przybylskiej. Łzy same cisną się do oczu. "Ilekroć widzę na mapie Gdynię, to wtedy zawsze myślę o Ani"
  3. Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicie

Rzecznik rządu o kwestii nowych obostrzeń

Zgodnie z doniesieniami portalu Money, rzecznik rządu wytłumaczył, że niewykluczone jest wprowadzenie limitu osób w niektórych miejscach. Możliwe, że tego typu rozwiązanie zostanie wprowadzone właśnie w sklepach takich jak Lidl i Biedronka. Wszystko zależy od rozwoju sytuacji związanej z epidemią. Warto pamiętać, że to między innymi od naszego odpowiedzialnego zachowania zależy liczba zakażeń.

Wściekła Gessler oskarżyła właścicielkę o podawanie trucizny. Nie wytrzymała, rzuciła talerzem i wyszła z lokalu, odcinek przejdzie do historiiWściekła Gessler oskarżyła właścicielkę o podawanie trucizny. Nie wytrzymała, rzuciła talerzem i wyszła z lokalu, odcinek przejdzie do historiiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Wielka kontrola w Watykanie. Ujawniono ogromny skandal, nic już się nie ukryje
  2. Tysiące wiernych w żałobie. Nie żyje znany biskup, miał koronawirusa
  3. Potrzebujesz tylko 3 składników i 5 minut, by zrobić powalające ciasto bez pieczenia. Koleżanki będą błagać o przepis
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Kupowałeś ostatnio w Biedronce? Inspekcja sanitarna ostrzegła wszystkich, możesz mieć poważny problem
  6. Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucji

Źródło: Money

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł