LidlMarek BAZAK/East News

Wszystkich klientów Lidla czeka ogromna niespodzianka. Dotyczy produktów spożywczych

Lidl zachęca do skorzystania z najnowszej oferty promocyjnej XXL, która rozpocznie się już od poniedziałku i potrwa do wyczerpania zapasów. Wśród produktów wędliny, przyprawy czy nabiał w opakowaniach XXL, a do tego w okazyjnych cenach. Jeśli myślicie nad zrobieniem zapasów, to idealny czas. Na wielu produktach jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet do 50% ceny.

Lidl jest jednym z najbardziej uczęszczanych przez nas sklepów. To w nim realizujemy nasze zakupowe listy. Nie tylko z uwagi na bogatą ofertę, ale również niskie ceny, które podlegają nieustannym obniżkom. Z tygodnia na tydzień możemy śledzić nową propozycję ze strony dyskontu.

Poza regularną ofertą nie brakuje produktów wyselekcjonowanych, które są zebrane z wielu kuchni świata. Dzięki temu mamy dostęp do spożywczych nowinek w przystępnych cenach. Dodatkowo Lidl przygotowuje specjalne promocje dla swoich stałych klientów, którzy korzystają z aplikacji mobilnej.

Zbliżający się tydzień będzie czasem niskich cen nie tylko w Lidlu, ale również Biedronce, o czym pisaliśmy tutaj. Warto zapoznać się z najnowszą ofertą obu sieci, dzięki czemu zrobimy tanie zakupy. W tym artykule pisaliśmy na temat przemyślanych zakupów, które były formą eksperymentu. Dzięki promocjom YouTuberowi udało się zrobić pełne zakupy na cały tydzień za 92 zł.

Lidl ogłasza nową akcję promocyjną

Już od jutra dostępna będzie bardzo przystępna oferta cenowa w sieci Lidl. Oznaczona jest hasłem "większe zakupy, tydzień XXL, większe oszczędności". Potrwa od poniedziałku 11.01 do wyczerpania zapasów, a więc warto się spieszyć. W promocji między innymi polski kurczak - podudzia lub uda w opakowaniu XXL za jedyne 3,40 zł za kilogram. To obniżka aż o 50%.

Jak nazywa się zupa ze zdjęcia? Dla wielu jest najgorszym wspomnieniem z dzieciństwaJak nazywa się zupa ze zdjęcia? Dla wielu jest najgorszym wspomnieniem z dzieciństwaCzytaj dalej

3 litry oleju rzepakowego KUJAWSKI kupimy w cenie 14,97 zł po obniżce o 33%. Kabanosy PIKOK XXL będą kosztować 3,99 zł za opakowanie. Znajdzie się również coś dla fanów dobrej herbaty czy kawy. Kawa ziarnista 100% arabica kosztować będzie 22,99 zł za 1,2 kilograma. To kolejna spora obniżka, jaką proponuje Lidl.

Wśród promocji królują wędliny, a mianowicie szynki, boczek, kindziuk, kiełbasy czy parówki, których cena obniżona będzie aż do 42%. Jeśli już mowa o mięsie, ważnym dodatkiem są przede wszystkim przyprawy, a te będą w tym tygodniu w supercenach. Głównie opakowania XXL.

Nabiał, ryby i mnóstwo przekąsek

Tak naprawdę w ofercie znajdują się produkty różnych kategorii, jednak na szczególną uwagę zasługuje między innymi nabiał. Sery będą w dostępne w opakowaniach XXL. Dzięki temu zakupimy większy produkt za mniejszą kwotę. W ofercie znajdą się również produkty z oznaczeniem "drugi produkt -40%".

Nie zabraknie serków takich, jak Bakusie, Danonki czy serki homogenizowane, które będą przecenione o 20%. Jeśli chodzi o ryby, aż 900 gram tuńczyka w puszcze kupimy za 24,99 zł, a 1,2 kilograma filetów śledziowych za 7,99 zł.

Jak wspomnieliśmy, w promocji znajdziemy również mnóstwo słodkich i słonych przekąsek. Lidl wśród produktów umieścił także Nutellę w opakowaniu XXL przecenioną o 22% czy masło SANTE GO 100% orzechów w supercenie za jedyne 19,99 zł. Jeśli chodzi o masło orzechowe, jego skład jest niesamowicie ważny. Coraz częściej na sklepowych półkach widać to bez dodatku soli czy cukru. Takie jest w pełni bezpiecznym wyborem dla naszej codziennej diety.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł