Lidl wprowadził nowatorskie rozwiązaniewikipedia.org/Artur Andrzej https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Nagły niesamowity pomysł Lidla. Cudowna, wielka zmiana, zakupy będą wyglądały inaczej

Lidl co i rusz zaskakuje swoich klientów nowatorskimi pomysłami, które ułatwiają im zakupy. Obecnie sieć sklepów postanowiła wprowadzić cudowną, nagłą zmianę, przez co zakupy będą wyglądały zupełnie inaczej. Klienci będą zachwyceni, ponieważ nowy pomysł wiele zmienia.

Lidl jest dla wielu Polaków jednym z najważniejszych sklepów, w którym mogą kupić uwielbiane produkty. Dla swoich klientów właściciele sieci Lidl postanowili wprowadzić ważną i interesującą zmianę, która pozwoli konsumentom na o wiele wygodniejsze oraz bezpieczniejsze zakupy.

Jedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrzeJedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrzeCzytaj dalej

Lidl wprowadził cudowną zmianę, co o niej sądzicie?

Do niedawna mało kto myślał, że tak będą wyglądały zakupy. Wszyscy musimy chodzić w maseczkach oraz rękawiczkach. Należy zachowywać odpowiednie odstępy pomiędzy klientami. Do sklepu może wejść ograniczona liczba osób. Wszystkie te wytyczne powodują, że jesteśmy rozgoryczeni i zmęczeni panującymi warunkami.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wymieszaj sok z cytryny z sodą i wylej do zlewu. Po 10 minutach będziesz przecierał oczy ze zdumienia
  2. Morawiecki o trzecim etapie znoszenia obostrzeń. Jest ważna deklaracja dotycząca Śląska

Lidl postanowił nam odrobinę ułatwić codzienne obowiązki, wprowadzając automat z żelem antybakteryjnym do rąk. Aby go użyć, wystarczy podłożyć dłonie pod dyspenser, a automat sam wydzieli nam odpowiednią porcję żelu. Takie rozwiązanie jest o wiele szybsze niż tradycyjne podajniki, które uprzednio musimy dotknąć i nacisnąć. W dodatku, często przy nich tworzą się kolejki wydłużając czas ekspozycji na patogeny.

Automaty bezdotykowe jest również znacznie czystsze i higieniczne niż podajniki. Z uwagi na brak dotyku, od razu możemy przejść do odkażania bez ryzyka, że przeniesiemy bakterie i wirusy dalej. Trzeba przyznać, że widok takiego dyspensera jest dość futurystyczny, tak samo jak wszyscy ludzie chodzący w maseczkach.

Najlepsze newsy:

  1. Z ostatniej chwili: Komisja Europejska podjęła decyzję w sprawie otwierania granic
  2. Nadchodzi wiadomość, która zmieni życie Polaków. Właśnie spełnił się dla nas najczarniejszy scenariusz
  3. Włożyła jajka w skorupkach do piekarnika i piekła 30 minut. Rezultat okazał się nadzwyczajny
  4. Popularny, okropny błąd w gotowaniu ziemniaków może mieć ponure konsekwencje. Wystrzegaj się go
  5. Robiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błąd
  6. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli

Źródło: pomyslodawcy.pl

Następny artykuł