Lidl i Biedronka wprowadziły coś niesamowitegowikipedia.org/Henryk Borawski https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Klienci Lidla i Biedronki mogą korzystać z przełomowego udogodnienia. Musza pamiętać tylko o 1 arcyważnej rzeczy

Lidl oraz Biedronka prześcigają się we wprowadzaniu rozwiązań, które maja na celu ułatwić robienie zakupów klientom. Przełomowe udogodnienie, które zostało udostępnione dla wszystkich konsumentów, ma jednak pewien haczyk. Każdy, kto robi zakupy, musi o nim pamiętać.

Lidl stara się, aby każde zakupy były czystą przyjemnością dla wszystkich kupujących. Niestety, w wielu sklepach sieci Lidl oraz Biedronki zaobserwować można bardzo długie kolejki, które skutecznie irytują ludzi każąc im czekać na swoją kolej. Z uwagi na ograniczoną ilość pracowników, którzy mogą siedzieć przy kasie, postanowiono wprowadzić rewolucyjne udogodnienie. Korzystając z niego warto jednak pamiętać o jednej arcyważnej rzeczy.

Wiesz jak nazywa się kwiat ze zdjęcia? Jest niezwykle cenny, ma piorunujące właściwości m.in. wzmacnia wzrokWiesz jak nazywa się kwiat ze zdjęcia? Jest niezwykle cenny, ma piorunujące właściwości m.in. wzmacnia wzrokCzytaj dalej

Lidl i Biedronka zaskoczyły klientów, choć warto mieć na uwadze jedną rzecz

Pandemia spowodowała, że w sklepach podjęto wiele kroków mających zwiększyć bezpieczeństwo tak klientów jak i pracowników. Z tego powodu w wielu placówkach wprowadzono rewolucyjne udogodnienie, które zmieniło oblicze zakupów. Mnóstwo klientów nie musi już stać wiele minut w kolejce do kasy, do której ustawiła się bardzo długa kolejka. Od jakiegoś czasu dostępne są kasy samoobsługowe, które nie wymagają żadnego kontaktu z obsługą sklepu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ogromne zmiany dla uczniów. Minister Edukacji Narodowej właśnie zabrał głos
  2. Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależy
  3. W czasach kryzysu trzeba liczyć każdy grosz. Polacy oszczędzają najwięcej w całej UE

Zasada ich działania jest wyjątkowo prosta. Każda kasa podzielona jest na 3 najważniejsze strefy: strefa pakowania, strefa kasowania oraz panel dotykowy. W strefie pakowania układamy produkty już skasowane, w strefie kasowania znajduje się czytnik kodów kreskowych, a na panelu dotykowym możemy między innymi sprawdzić cenę, wagę czy wybrać produkt, który aktualnie ważymy.

Niestety, kasy te nie nadają się do dużych zakupów. Strefa pakowania jest na tyle mała, że akurat mieści się w niej zawartość jednego koszyka z zakupami. Wózek pełen produktów jest zdecydowanie zbyt duży, aby móc zrobić wygodne zakupy w kasie samoobsługowej. Szczególnie, że raz skasowane produkty nie mogą zostać w żaden sposób podjęte ze strefy pakowania, ponieważ musi zgadzać się waga całych zakupów.

Jeśli więc planujemy zrobić skromne i szybkie zakupy, warto skorzystać z kas samoobsługowych. Jeśli jednak szykujemy się na zakupy, które mają starczyć dla całej rodziny na tydzień, o wiele wygodniej i łatwiej będzie udać się do zwykłych kas.

Dramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacieDramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Warto zostać w domu, najbliższe dni mogą być niebezpieczne. Ostrzeżenia obejmują ponad połowę kraju
  2. Wyjechała na urlop do Chałup. Już nie wróciła. Tragiczne wieści z północy Polski
  3. Niestety, potwierdzono smutne wieści z Wielkopolski. Chodzi o pracowników Biedronki, ważny komunikat sieci
  4. Ważne ostrzeżenie dla wszystkich kupujących w Lidlu. Zdenerwowany klient zamieścił mnóstwo zdjęć zdradzających bolesną prawdę
  5. Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródło
  6. Dwie piękne żony polskich piłkarzy tulą się do siebie w bikini. Ponętna poza i idealne figury (FOTO)

Źródło: zdunskawola.naszemiasto

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł