Lidl ma ogromną promocjęMarek BAZAK/East News

Wspaniałe wieści, Lidl rozdaje rzecz, którą chciałby mieć każdy miłośnik gotowania. Trzeba się spieszyć, jest też 1 warunek

Lidl zaskoczył wszystkich miłośników gotowania. Sieć sklepów postanowiła rozdać rzecz, którą każdy smakosz z pewnością chce mieć w swoich rękach. Trzeba się spieszyć, gdyż jest 1 warunek.

Lidl jest jedną z największych sieci sklepów w Polsce. Niemiecka firma podbiła serca Polaków niskimi cenami, szerokim asortymentem, przystępnie zaprojektowanymi sklepami oraz dużą dostępnością placówek. Okazuje się, że sieć oferuje nam coś niesamowitego.

Najgorsze, kardynalne błędy podczas pieczenia psujące smak ciast. Popełnia je mnóstwo osób, a wypieki się nie udająNajgorsze, kardynalne błędy podczas pieczenia psujące smak ciast. Popełnia je mnóstwo osób, a wypieki się nie udająCzytaj dalej

Lidl ma wspaniała ofertę promocyjną - trzeba się jednak spieszyć

Dziesiątki tysięcy ludzi każdego dnia udaje się na duże zakupy do jednego ze sklepów Lidla. Sieć ta jest z pewnością największym rywalem Biedronki, która słynie z wielu różnych akcji promocyjnych wycelowanych w swoich klientów. Ich rywal nie chce stać w tyle, więc także postanowił zrobić coś podobnego.

Każdy smakosz i pasjonat gotowania wie, że wiedzy nigdy za mało. Obok praktyki, dzięki której można nauczyć się najwięcej, stoi teoria - a bez niej ciężko byłoby wykorzystywać umiejętności w praktyce. Najlepszym sposobem na uczenie się teoretycznych zagadnień jest literatura.

Medium to pozwala w szybki i łatwy sposób przyswajać pożądaną wiedzę oraz wracać do niej w każdym momencie - wystarczy otworzyć książkę na stronie, która zawiera coś co potrzebujemy. Stąd Lidl postanowił wprowadzić do swojej oferty ciekawą książkę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zmiksuj sok z cytryny z 2 składnikami. Nie ma lepszego naturalnego lekarstwa na migrenę
  2. Przemek Kossakowski rozłożony na łopatki. Nie miał szans w starciu, jest nagranie
  3. Stawia na nogi w 2 dni, wszystko za sprawą niesamowitego miksu naturalnych antybiotyków. Udoskonalony syrop z cebuli działa natychmiast

"Dom. O domowym gotowaniu, domowych sprawach i domowym szczęściu" jest książką, którą klienci sieci mogą zdobyć w najnowszej akcji promocyjnej. Jest ona jeszcze świeża, ponieważ wystartowała dopiero wczoraj. Jest jednak pewien haczyk.

Aby otrzymać egzemplarz, należy zdobyć aż 6 naklejek, które dostać można za robienie zakupów. Za każde wydane 50 zł w Lidlu otrzymuje się jedną naklejkę. Szybka matematyka pozwala obliczyć nam, że łącznie trzeba wydać 300 złotych. Nie jest to jednak wszystko.

Aby dostać naklejkę, na paragonie z minimalną sumą 50 złotych musi widnieć jedno warzywo lub owoc. Akcja potrwa do 5 grudnia, lub do wyczerpania zapasów. Zostało wydrukowanych 1.5 mln egzemplarzy, jednak popyt może okazać się ogromny. Warto się więc spieszyć.

Jak czytamy na portalu wirtualnemedia.pl "Książka „Dom. O domowym gotowaniu, domowych sprawach i domowym szczęściu” składa się z sześciu rozdziałów na temat gotowania, oszczędzania, ekologii, domowych zwierząt i roślin oraz naturalnej pielęgnacji ciała."

Książka napisana została we współpracy z dwoma blogerkami, które specjalizują się właśnie w tych dziedzinach. Lektura może być bardzo pouczająca, więc warto poświęcić na nią odrobinę czasu.

Syn Sylwii jadł obiady w szkole. Nie wytrzymała, gdy usłyszała co zaproponowała dyrekcjaSyn Sylwii jadł obiady w szkole. Nie wytrzymała, gdy usłyszała co zaproponowała dyrekcjaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Mateusz Morawiecki podjął decyzję ws. lockdownu. Zaapelował także do wszystkich Polaków
  2. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewał
  3. Babcia podzieliła się sekretnym przepisem na marynowaną kapustę. Znika ze stołu jako pierwsza
  4. Placki ziemniaczane bez smażenia? Smakują jeszcze lepiej niż z patelni, wystarczy zastosować 1 trik
  5. Czy gotujesz rosol na kurczaku? Jeśli tak, koniecznie wypróbuj genialny trick babć
  6. Polsat: 26-latka oskarżona o morderstwo dwójki dzieci. Podczas zatrzymania mówiła o sprzedaży organów
  7. Mężczyzna stworzył działający miecz świetlny. Fan Gwiezdnych Wojen popisał się niesamowitym wynalazkiem

Źródło: Ze Stadionu

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł