lidl półkifacebook Agrounia

Mega skandal w Lidlu przed walentynkami. Tanie mięso i tulipany za 75 groszy, ale przekręt wyszedł na jaw

Lidl zaskakuje po raz kolejny. Dla świętujących Walentynki przygotował atrakcyjne oferty i promocje. Czy ten miły gest zagłuszy echa skandalu z dyskontem w roli głównej?

Lidl proponuje swoim klientom zakup słodyczy, bukietów i owocy w specjalnych, walentynkowych cenach. Za bukiet tulipanów zapłacimy tylko 5,24 zł - po 75 groszy za jeden kwiat, a do wyboru mamy jeszcze na przykład polskie jabłko BIO z napisem "love" lub soczyste truskawki zapakowane w pudełko w kształcie serca. Dla niewzruszonych świętem zakochanych sklep przygotował atrakcyjne promocje na sery i zaskakująco tanie mięso. Na przykład kilogram karkówki wieprzowej kosztował będzie 12,99 zł. Czy uda się w ten sposób sprawić, by klienci na nowo uwierzyli w rzetelność marketu po tym, jak skandaliczne doniesienia obiegły Internet?

Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzamiNiewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzamiCzytaj dalej

Lidl próbuje zjednać sobie klientów

Polskie gruszki w cenie 3,59 zł za 1 kg brzmią jak kusząca ofetra, ale wiele osób po ostatnich doniesieniach woli zrezygnować z kupowania owoców i innych produktów w Lidlu. Okazuje się, że produkty dostępne w tym sklepie mają negatywny wpływ na naszą gospodarkę. Znana sieć marketów została oskarżona o doprowadzanie polskich rolników do bankructwa i szkodzenia ich działalności.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie

2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka

Po siejących burzę w Internecie doniesieniach na temat produktów z Biedronki, Agrounia wzięła na celownik także Lidl. Znalazła tam natkę pietruszki, która została sprowadzona z Hiszpanii. Na swoim facebookowym profilu działacze inicjatywy pytają, jaki jest sens w sprowadzaniu natki z egzotycznego kraju. Przecież pietruszkę uprawia się także w Polsce. Według Agrounii za takimi działaniami stoi wielki biznes i polityka, a takie działania są jak najbardziej celowe.

- Jak może opłacać się importować z Iranu do Polski natkę pietruszki? To jest ewidentny przykład planu przejęcia polskiego sektora produkcji żywności przez międzynarodowe korporacje. - grzmi Agrounia na Facebook. Według nich, celowe działania mają doprowadzić polskich rolników do bankructwa, żeby międzynarodowe koncerny mogły dyktować własne warunki i ceny.

Najlepsze newsy:

  1. Huragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go Nessie
  2. Powoduje co piąty zgon onkologiczny. W Polsce postawienie diagnozy często trwa zbyt długo
  3. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
  5. Afera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniami
  6. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala

Źródła: superbiz.se.pl, Agrounia na facebook.com

Następny artykuł