Lidl i dobre promocjeJakub Kossakowski / materiały własne

Zaczyna się jutro w Lidlu, okazja tylko przez chwilę. Karp po 2 zł, makowiec 6 zł, babka 4 zł

Lidl jest jednym z najpopularniejszych supermarketów. Wszystko za sprawą niecodziennych promocji i bogatej gamy produktów. Już jutro dostaniemy w niezwykle korzystnych cenach karpia, makowiec oraz babkę. Trzeba się śpieszyć, ponieważ oferta trwa wyłącznie do środy.

Nie da się ukryć, że Lidl codziennie odwiedzany jest przez wielu smakoszy, którzy chcą nabyć niezbędne produkty spożywcze. W okresie przedświątecznym poszukujemy głównie promocji na wigilijne specjały. Od jutra w sklepach Lidl zostaną objęte obniżką cen.

Lidl przecenia świąteczne frykasy

Już na początku tego tygodnia Lidl zaskoczył swoich klientów niecodziennymi promocjami. Uwielbiana sieć supermarketów nie daje o sobie zapomnieć i w poniedziałek wprowadza nowe obniżki cen. Przysmaki takie jak karp, makowiec i babka będą znacznie tańsze.

Bez wątpienia Lidl doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego potrzebują smakosze. Udając się jutro na zakupy, możemy dostać płat świeżego, polskiego karpia marki TARG RYBNY LIDLA za jedyne 2,19 zł za 100 g. Cena ryby została zmniejszona o 23%.

Wielbiciele świątecznych łakoci również powinni odwiedzić Lidl. DELUXE Makowiec premium będzie nas kosztował 6,99 zł za opakowanie. Z pewnością wiele osób skusi się na taki przysmak. Jednak to nie koniec atrakcji.

Rewolucyjny przepis na ziemniaki hasselback. Dzięki 1 dodatkowi zachwycisz wszystkichRewolucyjny przepis na ziemniaki hasselback. Dzięki 1 dodatkowi zachwycisz wszystkichCzytaj dalej

Lidl zdecydował, że przeceniona zostanie również babka o smaku waniliowym. Uwielbiany wypiek od jutra będziemy mogli dostać za zaledwie 3,99 zł za opakowanie. Oczywiście musimy pamiętać, że promocje będą obowiązywały do 16 grudnia lub wyczerpania zapasów.

Co jeszcze przygotował dla nas Lidl?

Jeżeli lubicie orzechy, z pewnością powinniście odwiedzić jutro Lidl. Smakowite orzechy laskowe zostaną przecenione o 40%. Ich koszt wyniesie jedyne 1,49 zł za 100 g. Lidl obniży również koszt filetów śledziowy wiejskich do 9,99 zł. Ich cena będzie niższa o 39%.

Miłośnicy wędlin także znajdą coś dla siebie. Szynka klasyczna PIKOK od jutra będzie kosztowała 1,59 zł za 100 g. Na kanapce idealnie będzie się z nią komponował ser gouda z polskiego mleka, w plastrach PILOS. Produkt ten dostaniemy za 13,99 zł za kilogram.

Lidl przeceni również gotowane buraki. Będą one kosztowały o połowę mniej. W związku z tym za opakowanie 500 g zapłacimy 1,99 zł. Natomiast kilogram filetu z piersi kurczaka marki RZEŹNIK dostaniemy za 13,99 zł.

Nie da się ukryć, że jutro warto odwiedzić sklep Lidl, zwłaszcza jeżeli chcemy zrobić przedświąteczne zakupy. Może przydadzą się produkty na smakowite kotlety mielone z karpia, które potrafią wywołać nie lada zachwyt?

Artykuły polecane przez redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz profil na Instagramie

Następny artykuł