lidlpixabay/ stevepb/

Zaczęło się dziś i potrwa do soboty. Lidl rozpieszcza swoich klientów, doskonałe ceny produktów spożywczych

Początek roku nie był łaskawy dla wielu z nas. Ceny popularnych produktów spożywczych poszybowały w górę, co niestety odbiją się na naszych codziennych zakupach. Całe szczęście wielkie sieci handlowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i przygotowują atrakcyjne promocje. Zajrzeliśmy do gazetki Lidla. Co warto kupić w sieci w tym tygodniu? Mamy dobre wiadomości, możemy liczyć na niższe ceny popularnych produktów.

Lidl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i przygotował niezwykle atrakcyjną ofertę cenową. Od dziś do soboty (lub do wyczerpania zapasów) kupimy wiele niezbędny w kuchni produktów w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Znamy szczegóły najnowszej promocji sieci.

Atrakcyjna oferta Lidla. Zdradzamy wszystkie szczegóły

Od dziś kupując w Lidlu dwa opakowania masła extra 83%, dwa kolejne otrzymujesz gratis. Cena jednego produktu (przy zakupie czterech) kosztuje jedynie 2,99 złotych, zamiast standardowej ceny 5,99.

W atrakcyjnej cenie są również popularne mięsa. Łopatka wieprzowa Rzeźnik kosztuje 7.99 zł za kilogram, polski kurczak z chowu bez antybiotyków i GMO - 9,69, a mięso z nogi polskiego kurczaka XXL - 9,99 zł.

Co z owocami i warzywami? Tutaj mamy dla Was kolejne doskonałe wieści. Polską włoszczyznę kupicie za 3,99 zł, kilogram cebuli za 2,99 zł/ opakowanie, a prozdrowotny czosnek dostaniemy jedynie za 2,99 zł/opakowanie.

Czy warto jeść pieczarki? Wiele osób jest w ogromnym błędzieCzy warto jeść pieczarki? Wiele osób jest w ogromnym błędzieCzytaj dalej

W sieci kupimy po promocyjnej cenie także ananasa 5,99 zł/kg, bataty 7,99 zł/kg oraz brokułach 3,99 zł za sztukę.

Lidl nie zapomniał również o rybach. Uwielbiasz je? Od dziś kupisz je w doskonałej cenie. W ofercie sklepu jest między innymi: filet z dzikiego łososia za 7,89 zł/ opakowanie, filet ze szczupaka bez skóry za 3,69 zł/ 100 g i polędwica z dorsza pacyficznego - 4,49 zł za 100 g.

Trwa karnawał! Dlatego, wielu z nas ma ochotę na imprezowe przekąski. Co znajdziemy w niższej cenie w ofercie Lidla? Warto wypróbować nowość - krakersy solone Snack Day za 3,49 zł za opakowanie, meksykańskie nachosy Doritos za 3,99 zł za opakowanie i chipsy Lays karbowane o smaku pomidora ogrodowego za 3,59 zł za opakowanie.

Lubicie słodycze? W Lidlu w promocyjnej cenie dostaniecie Chałwę waniliową marki Wedel w promocyjnej cenie 8,99 zł za opakowanie, kultową Mieszankę Krakowską firmy Wawel za 8,99 zł za opakowanie oraz Mleczko w czekoladzie - Czekolateria za 7,99 za opakowanie.

Obecnie w Polsce najwięcej emocji budzą ceny napojów gazowanych? Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Co kupimy w najbliższych dniach w Lidlu po okazyjnych cenach?

Jeśli jesteście fanami coca - coli, kupcie czteropak tego napoju - cena jednej butelki wyniesie Was jedynie 2,49 zł. Woda mineralna niegazowana Ostromecko kosztuje 0,99 zł za butelkę, a napój gazowany Chupa - Chupa 3,99 zł za puszkę.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej Lidl.pl.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: Lidl.pl

Następny artykuł