Lidl wprowadził nowatorskie rozwiązaniewikipedia.org/GennadyL https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.en

Wszyscy klienci zaskoczeni. Mimo luzowania obostrzeń Lidl nagle wprowadził LOCK3

Lidl stara się dbać o swoich klientów jak tylko może, stąd wiele innowacji wprowadzonych zostało od samego początku pandemii. Teraz właściciele sieci postanowili nagle wprowadzić zupełnie nowe rozwiązanie, które wiele zmienia. LOCK3, mimo luzowania obostrzeń, umożliwia jeszcze bezpieczniejsze zakupy.

Lidl pomimo obluzowania przez rząd obostrzeń postanowił wprowadzić kolejne zabezpieczenie przed COVID-19. Pomysł właścicieli sieci Lidl zaskoczył wszystkich klientów, którzy myśleli, że powoli wracamy do normalności. W jaki sposób działa LOCK3? Oraz co to oznacza dla konsumentów?

Nie mieści się w głowie, jak cenne są fusy po kawie. Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mają ogrom zastosowańNie mieści się w głowie, jak cenne są fusy po kawie. Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mają ogrom zastosowańCzytaj dalej

Lidl nie przestaje zaskakiwać - LOCK3 najnowszym zabezpieczeniem

W sklepach ciągle wymagane jest przestrzeganie reżimu sanitarnego, który ma zmniejszyć do minimum ryzyko zarażenia i rozprzestrzeniania się wirusa. W sklepach Lidl, jak w każdym innym, wprowadzone zostały przyłbice, osłony z pleksi przy kasach, należy zachować odstępy oraz korzystać z płynu antybakteryjnego stojącego przy wejściu do sklepu. Pomimo tak wielu zabezpieczeń sieć postanowiła pójść krok dalej.

Dzisiaj grzeje:

  1. Słynna siostra Anastazja podała najlepszy przepis na ogórki kiszone. Nie uwierzysz, jaką ma dla wszystkich radę
  2. Biedronka jeszcze tylko do jutra sprzeda ci sok, olej i inne produkty za 1 zł. Warunki są wręcz banalne

- (...) Sieć Lidl Polska wprowadziła również zmiany do swoich gazetek produktowych – informacje oraz grafiki stały się jeszcze bardziej czytelne, a okładka gazetek została pokryta nowym, specjalistycznym lakierem - czytamy w komunikacie sklepu.

Specjalistyczny lakier nazywa się LOCK3 i potrafi zabić nawet 99.5% bakterii, które mają kontakt z papierem. Od początku czerwca Lidl pokrywa nim swoje gazetki. Według redakcji Fakt lakier aktywowany jest promieniami słonecznymi. Uwalniają one aktywny tlen, który ma właściwości zabijające mikroorganizmy. Lakier zachowuje swoje właściwości nawet 3 lata, jest bezpieczny dla środowiska i nie wpływa na recykling papieru.

Najlepsze newsy:

  1. Zatrważające sceny w Gdyni. Nie można podchodzić do okien ani opuszczać domów, co się dzieje?
  2. Zaskakująca awantura w programie "Kropka nad i". Monika Olejnik broniła TVN przed atakami, "niech nas pan nie poucza"
  3. Kipiący z wściekłości klient wtargnął do Biedronki, żeby zwrócić rozkładające się mięso. Oburzająca odpowiedź kierowniczki zwaliła go z nóg
  4. Wykorzystaj opakowanie po jajkach. Możesz wypróbować już w najbliższy weekend, będzie bajecznie
  5. Tysiące ludzi popełnia fatalny błąd podczas panierowania kotletów schabowych. Sekret tkwi w 2 zaskakujących składnikach
  6. Wstrząsające doniesienia o patogwieździe FAME MMA. Omal się nie wykończyła

Źródło: next.gazeta.pl

Następny artykuł