Lidl i komunikat GISsmakosze.pl

A jeszcze nie dawno wszyscy go kupowali. Uwielbiany produkt wycofany z Lidla, wykryto niebezpieczne bakterie

Klienci sieci Lidl mają powody do niepokoju. Ostatnie doniesienia potwierdzają, że w jednym z popularnych produktów zostały wykryte bakterie, które mogą stanowić spore zagrożenie. Jeżeli posiadasz go w domu najlepiej od razu go wyrzuć lub zwróć do sklepu. Czego należy się wystrzegać?

Każdy z klientów sklepów Lidl powinien uważać na produkt, który często ląduje w zakupowych koszykach. Niestety, komunikat GIS nie pozostawia złudzeń. W jednym z serów została wykryta bakteria, która może spowodować nawet zapalenie opon mózgowych.

Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunekJutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunekCzytaj dalej

Lidl i produkt wycofany ze sprzedaży

Niefortunnie nawet w takich sklepach jak Lidl może pojawić się produkt niebezpieczny dla naszego zdrowia. Niedawno informowaliśmy o salmonelli wykrytej w lubianej przyprawie. Tym razem zagrożenie znalazło się w serze. Nikt się nie podejrzewał, że taki produkt może stwarzać zagrożenie.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu O2, 2 na 5 przebadanych próbek sera dostępnego sklepach Lidl wykryta została bakteria Listeria monocytogenes. Do objawów zatrucia należą wymioty, biegunka, posocznica a nawet zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Na który ser powinniśmy uważać?

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragedia w sobotnie popołudnie. Akcja trwała 10 minut, ofiara miała przed sobą całe życie
  2. Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycję
  3. Szykuje się dymisja ministra edukacji? Zaskakujące słowa Piontkowskiego

Który ser stanowi zagrożenie?

- SER KORYCIŃSKI SWOJSKI, ser dojrzewający z surowego, pełnego mleka krowiego, wszystkie rodzaje, z różnymi dodatkami. Wszystkie produkty z datą przed dniem 30.06.20 i wszystkie z przedziału 13 - 21.07.2020 - można wyczytać w komunikacie GIS, przytaczanym przez portal O2.

Ponadto ze sklepów Lidl zostały wycofane produkty z datą 30.07.2020 i wszystkie z terminem od 13.08.2020 do 21.08.2020. Jeżeli taki ser znajduje się w naszej lodówce, wówczas powinniśmy go zutylizować. Lidl przewiduje zwrot pieniędzy klientom, którzy zakupili felerny produkt.

Rydzyk znowu na językach, zorganizował nietypowe wakacje. Wiemy, ile trzeba było zapłacić, obiad i śniadanie w pakiecieRydzyk znowu na językach, zorganizował nietypowe wakacje. Wiemy, ile trzeba było zapłacić, obiad i śniadanie w pakiecieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Narodowcy zbierają się w samym centrum Warszawy, pojawiły się tłumy. Na miejscu jest policja, może dojść do blokady
  2. Co się dzieje? Policja na bulwarach i przy wejściach na plaże w Polsce
  3. Robiąc ogórki małosolne, pamiętaj o 4 ważnych zasadach. Będą wtedy idealnie chrupkie
  4. Kupił 1 cukinię i 1 pomidora. Gdy zobaczył cenę złapał się za głowę, niewyobrażalne ile musiał zapłacić
  5. Rewelacyjne ogórki po kaszubsku. Zaskakują smakiem tak, że nie chce się sięgać po inne
  6. Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr oświadczył się nowej dziewczynie? Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości (FOTO)

Źródła: O2


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł