Lidl zaskoczył nową promocjąWikipedia / CC0

Planujesz grilla lub domówkę w weekend? Szybko leć do Lidla, dziś dostaniesz aż 6 sztuk popularnego napoju

Lidl ponownie zaskakuje. Niektóre z promocji, na które możemy natknąć się w sklepach mogą przyprawić nas o zawrót głowy. Nie inaczej jest w przypadku sieci Lidl. Jednak tym razem najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał, że będziemy mogli dostać w gratisie sześć sztuk napoju, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie grillowania.

Lato jest porą roku, podczas której perfekcyjnie spędza się czas na łonie przyrody. Lidl postanowił sprawić, że ten czas będzie mógł być jeszcze milszy. Wszystko za sprawą promocji, która może zaskoczyć wielu klientów sieci supermarketów. Zaczęła obowiązywać od dnia dzisiejszego.

Pokroiła ogórka obieraczką do warzyw i wrzuciła 2 składniki. Letnia surówka podbiła serca gościPokroiła ogórka obieraczką do warzyw i wrzuciła 2 składniki. Letnia surówka podbiła serca gościCzytaj dalej

Jaką promocję wprowadził Lidl?

Lidl od zawsze wiedział, jak trafić w gusta klientów. Na półkach sklepowych przeważnie można natrafić na wiele produktów, które powinny zaspokoić wymagania znacznej części konsumentów. Sieć regularnie w swojej ofercie wprowadza najróżniejsze promocje, które niejednokrotnie mogły wywołać ekscytację. Tym razem może być podobnie. Zwłaszcza jeżeli ktoś planuje wkrótce grillowanie.

Nie da się ukryć, że grillowanie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych form spędzania czasu w upalne, letnie dni. Smakowite potrawy na ruszt to jednak nie wszystko. Podczas biesiad na świeżym powietrzu, aż prosi się o odpowiedni napitek. U dorosłych najczęściej wyborem jest piwo. Właśnie ten napój został objęty promocją przez sieć sklepów Lidl. Sześć opakowań możemy dostać za darmo pod jednym warunkiem.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  2. Kolejna grupa Polaków dostanie bon 500 plus. Sejm przyjął poprawkę, może też skorzystasz

Lidl i promocja na piwo

Oczywiście należy pamiętać, że w przypadku napojów alkoholowych należy zachować ostrożność. Spożywane w nadmiernej ilości mogą prowadzić do uzależnienia i najróżniejszych chorób. Jednak każdy kto ma chrapkę na piwo podczas weekendowego grillowania powinien zainteresować się ofertą ogłoszoną przez Lidl. Od dziś przy zakupie 18 piw Perlenbacher Pils o pojemności 500 ml za 6 z nich nie będziemy musieli płacić. Wszystko dlatego, że kupując 18 piw tej marki cena za sztukę wynosi zaledwie 1,75 zł, a standardowo opiewa ona na kwotę 2,49 zł. Jaka jest alternatywa dla osób stroniących od alkoholu?

Lidl w swojej gazetce zapowiedział, że od dnia 16.07.2020 r. będziemy mogli nabyć sok z mango i jabłek, bezpośrednio tłoczony, 100% NFC o pojemności 1l po obniżonej cenie. W przypadku zakupu dwóch takich produktów koszt drugiego będzie niższa aż o 40%. Standardowo cena za jedną butelkę wynosi 5,49 zł, a przy skorzystaniu z promocji zaledwie 4,39 zł. Nie pozostaje nic innego niż wybrać się na zakupy.

Najlepsze newsy:

  1. Poród rodzinny w czasie epidemii, dwie sprzeczne informacje, a rodzice nie wiedzą komu ufać. NFZ mówi co innego, lekarze też
  2. Skandal w Wieliczce. Druzgocące zdjęcie obiegło internet. Włos jeży się na głowie
  3. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  4. Mąż Maryli Rodowicz zobaczył co gwiazda dodaje do potraw i nie wytrzymał. Tajemnica wyszła na jaw w przykrych okolicznościach
  5. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  6. Tragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonę

Źródła: fakt.pl / gazetka-24.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł