Lidl naraził wszystkich?wikipedia.org/henrykborawski/creative commons 3.0/Pixabay.com/iXimus

Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

Lidl mógł narazić zdrowie klientów, wydarzyło się coś, co zupełnie nie współgra z zaleceniami o izolacji i kwarantannie. Nikt nie pomyślał o konsekwencjach takiego działania? Przed Lidlem pojawiło się mnóstwo ludzi z niebywałego, biorąc pod uwagę okoliczności powodu.

Lidl kilka dni temu otworzył nowy sklep w Białymstoku. Przed lokalem w związku z pompatycznym otwarciem pojawiły się dziesiątki osób. Nie jest to bezpieczne w obliczu tak łatwo rozprzestzeniajacego się koronawirusa.

Jest zdrowsza od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych. Niemal nikt jej nie jeJest zdrowsza od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych. Niemal nikt jej nie jeCzytaj dalej

Lidl naraził klientów?

Jak czytamy na portalu biznes.radiozet.pl Lidl 12 marca 2020 roku odbyło się wielkie otwarcie jednego z nowych sklepów Lidla. W Białymstoku przy ulicy Antoniuk Fabryczny 54 pod nowo otwartym lokalem pojawiło się mnóstwo klientów. W wydarzeniu uczestniczyły również hostessy oraz wodzirej. Resort zdrowia apelował, aby unikać dużych skupisk ludzi oraz wielkich zgromadzeń. Ani Lidl ani klienci nie zalecili się do owych instrukcji.

Produktami, które były najczęściej kupowane okazały się te pierwszej potrzeby. Świeża żywność, chemia domowa i papier toaletowy wiodły prym na paragonach klientów. Do sklepu ludzi przyciągnęły wielkie promocje. Masło za 2,99 zł, woda za 0,99 zł czy kiełbasa królewska za 2,39 zł nie były jedynymi produktami objętymi zniżkami.

Dzisiaj grzeje: 1. Wtajemniczeni są jedynie nieliczni. W Lidlu zupełnie za darmo możesz poprosić o 1 cenną rzecz

2. Samolot z Francji wleciał nad Polskę i pilnie zawracał do Paryża. Nikt nic nie wie, podejrzany kurs

Skąd pomysł na zignorowanie zaleceń i narażenie pracowników oraz klientów na zarażenie koronawirusem?

- Zgodnie z podanymi celami regulatora związanymi z zaopatrywaniem społeczeństwa w żywność przyjęliśmy, że naszą społeczną odpowiedzialnością jest zapewnienie możliwości dokonywania zakupów spożywczych dla klientów, dokładamy starań, aby było to stale możliwe - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, przedstawiciel sieci Lidl.

Tłumy, które pojawiły się w czasie wydarzenia sprzyjały roznoszeniu wirusa. Niestety, przedsięwzięcia tego typu nie są obecnie bezpieczne i warto ich unikać, aby nie zarazić siebie oraz innych. Tym bardziej, kiedy liczba zarażonych niestety powiększa się tak szybko.

Najlepsze newsy:

  1. Emerytury zawieszone przez stan epidemiczny? ZUS i Poczta Polska zabrały głos, już wszystko jasne
  2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?
  3. Apogeum witamin. Dodaj do surówki z kiszonej kapusty 1 składnik, podniebienie odleci
  4. Do sieci trafiło nagranie z izolacji Magdy Gessler. Widziało je już tysiące Polaków
  5. Właśnie na drzwiach sklepów wywieszane są nadzwyczajne karteczki. Jutro zakupy będą wyglądały inaczej
  6. Poważne braki w polskiej służbie zdrowia w obliczu epidemii. Lekarka wyznaje prawdę

Źródło: biznes.radiozet.pl

Następny artykuł