Lidl i inne sklepy objęte nowymi obostrzeniamismakosze.pl

Rzecznik Rządu właśnie potwierdził. Będą ogromne zmiany w Lidlu, Biedronce i innych sieciach, odczuje je każdy klient

Lidl tak jak Biedronka i inne sklepy zostanie objęty ogromnymi zmianami. Wieści są wprost od rzecznika Rządu. Informacje są istotne dla wszystkich klientów sklepów.

Lidl tak jak Biedronka, musi dostosowywać się do warunków obecnie panujących na rynku sklepów spożywczych. Pandemia mocno nadwyręża gospodarkę całego kraju, co negatywnie wpływa także na największe sieci marketów. Z tego powodu Lidl, tak jak inne sieci sklepów, musi wprowadzić ogromne zmiany, które mają na celu zapewnić klientom bezpieczne zakupy. Rzecznik Rządu właśnie przekazał wieści.

Ujawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myśleniaUjawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myśleniaCzytaj dalej

Lidl tak jak inne sieci, stoją w obliczu ogromnych zmian

Od wczoraj w całym kraju obowiązują godziny dla seniorów. Jeszcze wcześniej Polska podzielona została na czerwone i żółte strefy, w których obostrzenia różnią się dosyć mocno. Od najbliższej soboty wiele powiatów stanie się strefami czerwonymi, więc każdy w danym powiecie będzie musiał przestrzegać znacznie surowszych przepisów i nakazów. Sklepy spożywcze jak np. Lidl, Biedronka i Żabka nie uniknęły modyfikacji i w każdym z nich także wprowadzono kolosalne przemiany.

Dzisiaj grzeje:

  1. Szklanka dziennie zapewnia szereg niebywałych korzyści, wszyscy powinniśmy włączyć go do swojej diety
  2. Już pewne. Znów potrzebne będą paszporty, aby przekroczyć granicę. Polaków czekają wielkie zmiany
  3. Doskonała surówka z ogórków kiszonych. Dodatek popularnego warzywa niesamowicie podkręci ich smak

- Podobnie jak wiosną limity dotyczące osób w sklepach w strefach czerwonych zostaną uzależnione od powierzchni. Dla sklepów o powierzchni do 100 m2 - 5 osób na kasę, dla sklepów powyżej 100 m2 - 1 osoba na 15 m2 - tłumaczył w programie "Tłit" Wirtualnej Polski Piotr Mueller - Filozofia ograniczania liczby osób wynika z tego, że chcemy ograniczyć przemieszczanie się obywateli przy czynnościach, które można zrealizować jednorazowo, czyli jeżeli możemy pójść do sklepu jeden raz zamiast trzykrotnie, to dzięki temu ograniczamy możliwość zakażania się - dodał rzecznik Rządu.

W strefach czerwonych obowiązuje także wiele innych obostrzeń. Są to między innymi limity osób w kościołach, które wynoszą 1 osobę na 7m2, w lokalach gastronomicznych klienci muszą mieć zakryte usta oraz nos do momentu, aż zaczną jeść zamówiony posiłek. Co więcej restauracje otwarte będą jedynie pomiędzy 6 a 21, a klienci będą mogli siedzieć jedynie przy co drugim stoliku.

Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod rękąEkspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod rękąCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Już teraz spora grupa seniorów może ubiegać się o dodatkowe pieniądze. Wystarczy złożyć wniosek
  2. Błąd, który Polacy popełniają każdego dnia przy gotowaniu jajek. Efekt jest opłakany
  3. Przejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotować
  4. Wyszła na jaw niewygodna prawda o Kuchennych Rewolucjach, Grzegorz stracił 25 tysięcy. Czy było warto?
  5. Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?
  6. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł