LidlEast News / autor: Jakub Kaminski

Zakupy zrobisz z ogromnym opóźnieniem. Zmiany wchodzą już od dzisiaj, nie milkną komentarze oburzonych klientów

Już od dziś Lidl, Biedronka i inne sklepy całkowicie zmieniają zasady działanie. Niestety, dla wielu klientów będzie to oznacza wielkie opóźnienia i długie oczekiwanie na swoją kolej w robieniu zakupów. Czy klienci są gotowi na takie poświęcenie?

Lidl, Biedronka i inne sklepy są zmuszone do wprowadzenia szeregu zmian, które mają pomóc w zatrzymaniu kolejnej fali zarażeń, która obecnie przetacza się po Polsce. W związku z zagrożeniem epidemicznym, od dziś wchodzą w życie nowe przepisy. Wielu klientów sklepów ma jednak poważne obawy co do podejmowanych działań. Istnieje realne ryzyko, że zrobienie zakupów ponownie będzie wiązać się z wielogodzinnymi kolejkami oraz szeregiem przeciwności postawionymi przed klientami.

Nieziemsko pyszna surówka z selera, zrobisz ją w niecałe 5 minut. Ekspresowa porcja witamin zwalczy każde osłabienieNieziemsko pyszna surówka z selera, zrobisz ją w niecałe 5 minut. Ekspresowa porcja witamin zwalczy każde osłabienieCzytaj dalej

Lidl, Biedronka i inne sklepy - czy czekają nas ogromne kolejki?

Od 15 października w całym kraju obowiązują godziny dla seniorów. Oznacza to, że w godzinach 10-12, od poniedziałku do piątku na terenie sklepów spożywczych, drogerii oraz aptek mogą przebywać jedynie osoby po 60 roku życia. Sama koncepcja nie spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród klientów. Jak pokazują badania, w godzinach dla seniorów sklepy zazwyczaj świecą pustkami. Seniorzy tak czy tak robią zakupy o takiej porze, o jakiej mają ochotę i potrzebę danego dnia. Przed 12 zaczynają się już formować kolejki osób, które oczekują na wejście do sklepów, podczas gdy te są właściwie puste. Godziny dla seniorów to nie jedyne kontrowersyjne rozwiązanie wprowadzone w ostatnich dniach. Klienci ubolewają nad zupełnie inną decyzją.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ogrom ludzi robi źle. Pierogi wrzuca się na wrzątek czy do zimnej wody
  2. Wszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowy
  3. Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod ręką

Decyzją rządu, od dziś zmieniają się limity osób, które mogą w jednym czasie przebywać na terenie sklepów. - Podobnie jak wiosną limity dotyczące osób w sklepach w strefach czerwonych zostaną uzależnione od powierzchni. Dla sklepów o powierzchni do 100 m2 - 5 osób na kasę, dla sklepów powyżej 100 m2 - 1 osoba na 15 m2 - mówił w programie "Tłit" Wirtualnej Polski Piotr Mueller. Celem takiej polityki jest przekonanie klientów do robienia zakupów na kilka dni na zapas, zamiast codziennego dokupowania pojedynczych produktów.

Klienci obawiają się, że w związku z tymi decyzjami powrócą długie kolejki, w których niejednokrotnie spędzali nawet kilka godzin. Tłumne spędzanie czasu w kolejce również nie sprzyja podnoszeniu bezpieczeństwa. Nie mówiąc już o straconym czasie oraz nerwach. Czy wy również obawiacie się podobnych zjawisk?

Źródło: wiadomoscihandlowe

Zdrowszy niż woda spod ogórków kiszonych i sok z kapusty razem wzięte przepis na kapuśniak Kuronia. Prościej i lepiej nie da się ugotowaćZdrowszy niż woda spod ogórków kiszonych i sok z kapusty razem wzięte przepis na kapuśniak Kuronia. Prościej i lepiej nie da się ugotowaćCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

   1. Zapłacisz nawet 200 złotych. Nowy sposób naliczania opłat za śmieci to poważny cios dla rodzin
   2. "Wielki ból i smutek". Poważany przez wielu przegrał walkę z chorobą
   3. Już dawno mogłeś mieć COVID-19. Podano 7 objawów, nie tylko utrata smaku
   4. Ujawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myślenia
   5. Jest dramatycznie, Kret stracił smak. Węchu też nie ma, zalewają go fale dreszczy i gorączki, bardzo cierpi
   6. Ważny komunikat ministerstwa do milionów Polaków. Trzeba się dostosować, nie ma wyjścia

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł