Lidl wprowadza wielkie zmiany.

Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikaty

Lidl i biedronka musiały w końcu zareagować. Wszystko związane z aktualną sytuacją w Polsce. Zostaną wprowadzone duże zmiany, co się zmieni?

Lidl tak jak Biedronka są jednymi z największych sieci sklepów w Polsce. Dlatego zmiany dotyczą nas wszystkich. Dotyczą działania wszystkich sklepów na terenie całej Polski.

Niewyobrażalnie złe. Złamał kwarantannę, ujawniono co zrobiłNiewyobrażalnie złe. Złamał kwarantannę, ujawniono co zrobiłCzytaj dalej

Lidl zakomunikował o istotnych modyfikacjach

Biedronka oraz Lidl pracują aktualnie na podwójnych obrotach. Próbują zachować typową jakość w nietypowych czasach. Mimo wszystko, zostaliśmy poinformowani o bardzo ważnych zmianach. Dotyczą czasu pracy placówek oraz limitu klientów na terenie sklepu w jednym momencie. Działania spowodowane są szerzącą się pandemią koronawirusa.

W Biedronkach ochroniarze będą dbali o ilość klientów wprowadzanych naraz do sklepów. Przy kasach będą dostępne nawilżane chusteczki oraz żele antybakteryjne. Na podłodze przed kasami będą wyznaczone 1 metrowe linie, oznaczające odstępy jakie klienci powinni przestrzegać stojąc w kolejce. Dodatkowo pracownicy powyżej 60 roku życia dostana możliwość zwolnienia z obowiązku pracy na czas epidemii. Starsi pracownicy są w tzw. grupie podwyższonego ryzyka, zgodnie z doniesieniami służb medycznych. Inna poważną zmianą są nowego godziy pracy sklepów sieci. Biedronka ma być czynna od godziny 8:00 do 20:00.

Dzisiaj grzeje: 1. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

2. Pasażerowie autobusu PKS poszukiwani. Kierowca był zakażony koronawirusem, pilny apel

Podobne ograniczenia wprowadza Lidl. Na podłogach również będziemy mogli zauważyć odstępy dla klientów, które koniecznie powinniśmy przestrzegać. Dodatkowo, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników zostaną zamontowane specjalne osłony przy kasach. Wykonane zostaną z pleksi, która zapewni większą ochronę pracowników.

Sklepy zapewniają, że robią wszystko, aby towaru na półkach nie zabrakło. Zaznaczają, że magazyny są pełne, a pustki w sklepach spowodowane są jedynie brakiem odpowiednio szybkiej linii zaopatrzenia, która nie była przygotowana na tak szybkie wykupowanie produktów.

Najlepsze newsy:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Kto najciężej choruje na koronawirusa? Jest najnowszy raport, prawda jest bardzo smutna
  3. Napój mocno wspierający zwalczanie wirusów z 3 składników. Efekty widać na 2 dzień
  4. Jest zdrowsza od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych. Niemal nikt jej nie je
  5. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie
  6. Jego żona walczy o życie. W obliczu pandemii wystosował ważny apel

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Następny artykuł