Lidl zbija cenypixabay.com/PIX1861

Co się dzieje? Cena schabu w Lidlu zbija z nóg

Lidl jest jednym z pionierów zróżnicowanych promocji, które zmieniane są na bieżąco. Od dzisiaj, czyli 18.06 w sklepach sieci Lidl do kupienia mamy wyjątkowe produkty po niewyobrażalnie atrakcyjnych cenach. Żeby się załapać na ofertę, trzeba się pośpieszyć, nie wiadomo bowiem jak szybko towar zniknie z magazynów.

Lidl wychodzi naprzeciw konkurencji, która nigdy nie zasypia, więc wystawia co i rusz mnóstwo produktów na promocji. Tym razem od dzisiaj możemy kupować o wiele taniej owoce, warzywa, mięso, a także nabiał czy pieczywo. Dzisiejsza promocja obowiązuje jedynie na dwa dni lub do wyczerpania zapasów, więc kto pierwszy ten lepszy.

Ocet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturęOcet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturęCzytaj dalej

Lidl zaskoczył klientów - nikt się nie spodziewał tak taniego schabu

Nie jesteśmy w stanie rozpisać tutaj wszystkich produktów, które właściciele Lidla postanowili wystawić w atrakcyjnych cenach, jednak przekażemy wam najciekawsze promocje. Jedną z nich jest wyjątkowa cena pieczarek na grilla, które charakteryzują się wyjątkowo dużą średnicą kapelusza. Za 400 gramowe opakowanie grzybów zapłacimy jedynie 2,99 złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
2. Wojsko może cię wezwać do wykonania świadczenia osobistego pod groźbą kary. Zawiadomienia już rozsyłane

Hit dzisiejszego dnia, schab wieprzowy bez kości firmy Rzeźnik, który zbija z nóg swoją ceną, Lidl postanowił wystawić za 9,99 złotych za kilogram. Wcześniejsza cena mięsa wynosiła 17,99 złotych za kilogram, a więc sklep postanowił wprowadzić aż 44% obniżkę. Tatar wołowy firmy Sokołów możemy nabyć już za 5,99 złotych za opakowanie o wadze 150 gramów.

Jeden z ukochanych i kultowych już owoców, arbuz, jest do kupienia w Lidlu za 1,99 złotych za kilogram. Wprowadzona została 33% promocja na żółtą fasolkę szparagową, a więc jej obecna cena wynosi jedynie 19,99 złotych za kilogram. Za jedyne 2,49 złotych możemy stać się właścicielami masła marki Mlekovita o wadze 200 gramów.

Jeśli chcemy przyrządzić kanapki z wcześniej kupionym masłem idealnie nadadzą się bagietki francuskie, które kosztują jedynie 2,99 złotych za sztukę.

Najlepsze newsy:

1. Mocne, poważne zarzuty wobec TVP. Dwóch kandydatów na prezydenta nie ma najmniejszych wątpliwości
2. Są ofiary, w tym dzieci. Łzy same napływają do oczu. Porażająca strzelanina. Dramatyczne wieści prosto z Rosji
3. Surówka z ogórków, która strąci z podium mizerię. Hit wakacji, a potrzebujesz tylko 2 dodatkowych składników
4. Nie mieści się w głowie, pamiętacie Willę pod Złotym Ziemniakiem z "Kuchennych rewolucji"? Magda Gessler potraktowana w niewiarygodny sposób po programie
5. Dotarli do uczestników "Kuchennych Rewolucji". Ujawnili całą prawdę, schab sprzedają według niebywałych zaleceń Gessler
6. PJustyna Żyła długo czekała, aby wyznać prawdę. Aby ratować małżeństwo z Piotrem, zdecydowała się na poważny krok

Źródło: lidl.pl

Następny artykuł