Lidlpixabay.com/ pexels.com

Trwają ostatnie chwile. Trzeba się spieszyć do Lidla żeby zdążyć, jest niebywały powód

Lidl przyszykował nie lada niespodziankę dla klientów. Trzeba tylko wykazać się sprytem i przybyć jak najszybciej. Tego klienci się nie spodziewali.

Lidl bezustannie walczy o przychylność klientów. Jeśli planujemy dziś zakupy to własnie tam powinniśmy się dziś udać. Szczęśliwcy, którzy nieco się pośpieszą doznają niesamowitego zaskoczenia. Lidl to jeden z najciekawszych sklepów na rynku. I niemal w każdym tygodniu szykuje dla kupujących kolejne przyjemnie wrażenia. Na dzisiejsze zakupy najlepiej udać się do najbliższego Lidla, zostało już naprawdę niewiele czasu.

Sandra kupiła pierogi w Biedronce i zagotowała się z wściekłości. Fatalnymi szczegółami podzieliła się z internautamiSandra kupiła pierogi w Biedronce i zagotowała się z wściekłości. Fatalnymi szczegółami podzieliła się z internautamiCzytaj dalej

Lidl zaprasza wszystkich, na miejscu niesamowite niespodzianki

Dzisiejszy dzień będzie wyjątkowy dla każdej osoby, która odwiedzi popularny supermarket. Lidl postanowił zrobić na złość konkurencji i wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów. Akcja, którą rozpoczął Lidl na pewno przypadnie do gustu każdemu smakoszowi. Całe szczęście z okazji będą mogły skorzystać tłumy Polaków, ponieważ market Lidl jest dostępny w niemal każdej miejscowości. Musimy być szybcy, nie wiemy kiedy taka okazja znów się powtórzy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kozidrak przebiła wszystkich luksusową willą. Równie gigantycznej kuchni nie widzieliśmy nigdy
  2. Ważne zmiany dla emerytów i rencistów już w mocy. Nawet 3732,10 zł więcej do świadczenia

Dziś w Lidlu z okazji Taniej Soboty otrzymamy produkty w przyjemniej niskich cenach. Uwagę zwraca przede wszystkim schab bez kości, którego cena spadła z 17.99 na 9.99, co oznacza że kilogram pysznego mięsa na kotlety kupimy 44% taniej. Podobny spadek obserwujemy na przykładzie czereśni, które w tym sezonie nie oszczędzają naszych kieszeni. Tu cena kształtuje się identycznie jak w przypadku schabu, zamiast blisko 18 złotych za kilogram zapłacimy jedynie 9.99.

Dzięki promocji dotyczącej soków, drugą sztukę pysznego napoju kupimy aż o połowę taniej. Tylko dziś dostępna jest promocja na tuszkę z kurczaka. Cena za kilogram spadła dokładnie o 50% i za kg świeżego mięsa zapłacimy 3.49. Młodych rodziców na pewno uszczęśliwi promocyjna cena pieluszek dla niemowląt - duże opakowanie za 24.99 zł. Dla miłośników słodkich owoców Lidl przygotował brzoskwinie w bajecznie niskiej cenie: tylko 3.49 zł za cały kilogram.

Aby móc skorzystać z niesamowitych cen, powinniśmy jak najszybciej ruszyć do sklepów. Jutro niedziela niehandlowa i nie będziemy mogli liczyć na podobne przyjemności.

Najlepsze newsy:

  1. Justyna Żyła nie wytrzymała. Wyciąga kolejną broń przeciwko Piotrowi po tym, jak ujawnił ich prywatną korespondencję
  2. Autobus stanął w płomieniach na europejskim lotnisku. Ewakuacja terminala [film]
  3. Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomoc
  4. Idealnie chrupkie ogórki kwaszone. Wszystko przez 1 skladnik
  5. Wielki luksus czy nie? Kasia Cichopek pochwaliła się zdjęciem kuchni, fani podzieleni
  6. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie

Źródło: lidl.pl

Następny artykuł