Lidl wprowadza zaskakujące zmiany.eastnews/Marek BAZAK/East News

Dzieje się, Lidl chce wprowadzić rewolucyjną zmianę. Mocno odczuje ją każdy klient sieci

Lidl postanowił wyprzedzić konkurencję i wprowadzić zupełnie nowe rozwiązanie w sklepach sieci. Zmiany będą spore i zauważalne od razu po wejściu do dyskontu. Właściciele Lidla podkreślają, że jest to odpowiedź na potrzeby konsumentów.

Lidl, podobnie jak inne poularne sieci sklepów, doskonale zdaje sobie sprawę, że aby nie stracić zainteresowania klientów, należy z uwagą śledzić przyzwyczajenia zakupowe i obecną sytuację. Dzieki temu możliwe są niezbędne ulepszenia, które sprawiają, że konsumenci wychodzą ze sklepu zadowoleni i są skłonni do niego wrócic. Właśnie dlatego sieć niemal natychmiast zareagowała na niezbędne środki ostrożności stosowane w celu niwelowania ryzyka zakażenia koronawirusem. Najnowsze zmiany dotyczą jednak zupełnie innej kwestii.

Do jej drzwi zapukała 2,5-letnia córka sąsiadki. Zastygła, słysząc treść szeptu dzieckaDo jej drzwi zapukała 2,5-letnia córka sąsiadki. Zastygła, słysząc treść szeptu dzieckaCzytaj dalej

Lidl chce wprowadzić do swoich sklepów zupełnie nowy koncept

Lidl zapowiada bardzo poważne zmiany zarówno w wyglądzie, jak i w funkcjonowaniu sklepu. Nowe rozwiązania mogą mocno zaskoczyć wszystkich konsumentów, bo mało który sklep decyduje się na podobnie zmiany. Po rewolucji sklepy mają być o wiele bardziej przyjazne - układ dyskontu ma przy tym nadal cechować się prostotą. Dzięki temu Lidl chce dodatkowo uprzyjemnić klientom zakupy, zwłaszcza gdy wybieramy się do niego po owoce i warzywa.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie zostawili suchej nitki na Barbarze Kurdej-Szatan i jej mężu. Jak oni wyglądali na ślubie gwiazdorskiej pary?
  2. Martyniuk się wygadał. Niebywałe, co nosi ze sobą do sklepu, zawsze się przydaje
  3. Kierowco, od tych stacji paliw trzymaj się z dala. UOKiK ujawnił, że "chrzczą" paliwo

Właśni te produkty mają być bowiem eksponowane w zupełnie inny sposób. Kolorowe owoce i warzywa będą bowiem wystawione w sklepie zupełnie tak samo, jak na uwielbianych przez wszystkich smakoszy targowiskach. Tak jak obecnie będą one znajdować się tuż przy wejściu do sklepu, ale nie w prostej linii. Lidl zdecydował się na ustawienie regałów pod kątem prostym, by w efekcie przechadzka po sklepie przypominała spacer po targowisku. Zmiany są obecnie testowane w Szwajcarii - do końca roku mają pojawić się we wszystkich 140 sklepach.

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Prawie każdy z nas musiał płacić. Zapadł przełomowy wyrok, nagle wszystko się zmieni?
  2. Zła wiadomość z Zakopanego, jest coraz gorzej. Wpisali je na listę
  3. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  4. Gessler nie zostawiła suchej nitki na Polakach, pojechała po bandzie. Poszło o napiwki w restauracjach
  5. Stary skuteczny trick z liściem laurowym, który przyda się każdemu. Uratował niejedną domową katastrofę
  6. Kolejny Polak w Premier League? Pojawiła się wielka szansa dla naszego zawodnika

Źródło: Wiadomości Handlowe

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł