Lidl przygotował niespodziankęMarek BAZAK/East News, Czanner, Getty Images

Jutro w Lidlu karp po 99 groszy. Oferta nie wszystkim się spodoba, bo ma haczyk

Lidl postanowił sprawić swoim klientom prezent, który może wywołać uśmiech na ich twarzach. Niestety, w całej akcji jest zawarty haczyk, co nie każdemu się spodoba. W sklepach niemieckiej sieci można kupić karpia po 0.99 zł za 100 gramów, lecz trzeba spełnić jeden warunek - taka cena obowiązuje jedynie przy zakupach za minimum 199 złotych.

Lidl stara się przysporzyć klientom jak najwięcej dobrego. Z tego powodu sklep wprowadza praktycznie każdego tygodnia ciekawe promocje, które mają nie tylko trafić w gusta obecnych konsumentów, lecz zachęcić także nowych ludzi do zakupów w Lidlu. Jutrzejsza oferta może wydawać się jedną z korzystniejszych.

Chodzi wszak o promocję na płaty karpia ze skórą, które obniżone zostały z 2,19 złotych do 0,99 złotych. Jak wiadomo każdy Polak przygotowuje karpia na swoją wigilię, dlatego wielu zdecyduje się pójść do niemieckiego sklepu właśnie po filety. Przy kasie mogą poczuć jednak spore rozczarowanie.

Lidl wprowadził ograniczenie

Aby z niej skorzystać należy wydać przynajmniej 199 złotych. Dopiero wtedy przy kasie naliczana jest promocyjna cena. Warto mieć także na uwadze, że całość trwa jedynie do 20 grudnia, a więc czas jest bardzo mocno ograniczony. Dlatego trzeba się spieszyć.

Wraz z karpiem siec oferuje także wiele innych rabatów. Szynka wieprzowa, XXL marki Rzeźnik będzie od jutra możliwa do kupienia za 7,99 złotych za kilogram, co oznacza, że została obniżona aż o 55%. Z kolei borówki amerykańskie zostaną zmniejszone o 50% i będą kosztować 3,99 złotych za 125 g

Podczas gotowania barszczu Polacy najczęściej popełniają 4 błędy. Jednak tylko 1 jest niewybaczalnyPodczas gotowania barszczu Polacy najczęściej popełniają 4 błędy. Jednak tylko 1 jest niewybaczalnyCzytaj dalej

Do końca dzisiejszego dnia można znaleźć także udo lub podudzie z kurczaka XXL firmy Rzeźnik za 3,70 zł za 1 kilogram. Obniżka wynosi więc znowu 50%. Do kurczaka idealnie pasuje Coca-cola, która przy zakupie 4 butelek kosztuje jedynie 2,99 zł za dwulitrową butelkę.

Żadna sałatka jarzynowa nie może obejść się bez pokaźnej ilości majonezu. Majonez klasyczny z żółtkami jaj od kur z wolnego wybiegu marki Kania, przy zakupie drugiego słoika, kosztuje tylko 1,59 złotych. Jest to więc przecena o całe 70%.

Jeśli komuś znudziły się zwykłe pomidory, może spróbować ich egzotycznej odmiany. Pomidory czekoladowe premium, odmiana Marmande są do kupienia za 8,99 zł za kilogram. Wcześniejsza cena wynosiła 12,99 złotych za kilogram.

Jeśli komuś nie pasuje smak karpia, Lidl oferuje wiele innych ryb w okazyjnej cenie. Miruna nowozelandzka, filet bez skóry kosztuje 2,99 zł za 100 gramów, z kolei łosoś dziki Sockeye, filet ze skórą kosztuje 7,99 zł za 100 gramów.

Chcesz poznać pyszne przepisy na wigilijne dania? W tym artykule szczegółowo opisaliśmy najzdrowsze danie, którym można zajadać się do woli. Za to w tym tekście zdradziliśmy najlepszy sposób na sprawdzenie świeżości karpia.

Artykuły polecane przez redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł