Lidl i pustki na półkachTwitter / @johannesknofe

Bardzo ponura wiadomość z Niemiec. Sytuacja epidemiczna, puste półki w Lidlach, znikają podstawowe produkty

Supermarkety takie jak Lidl cieszą się popularnością w wielu europejskich krajach. Okazuje się, że w Niemczech sytuacja związana z pandemią sprawia, że klienci robią zakupy na zapas. Z półek sklepowych znikają najbardziej potrzebne produkty.

Udając się na zakupy w niemieckich sklepach Lidl klienci muszą liczyć się z zastaniem pustych półek sklepowych. Eskalacja zagrożenia epidemiologicznego ponownie przyczyniła się do oblężenia niektórych działów. Czy możemy spodziewać się powtórki z wiosny?

Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy "M jak miłość". Jest bardzo źle, trudno jej jeść i wykonywać najprostsze czynnościCzytaj dalej

Lidl i puste półki sklepowe

Nie da się ukryć, że Lidl często jest pierwszym wyborem jeżeli chodzi o zakupy. Klienci przeważnie przyciągani są przez okazyjne ceny i szeroką gamę produktów. Tym razem w Niemczech coraz częściej można się na niedobór papieru toaletowego, makaronów i konserw.

Zgodnie z doniesieniami portalu Bankier, Niemcy odwiedzający sklepy takie jak Lidl zamieszczają w mediach społecznościowych wiele zdjęć opatrzonych oznaczeniem "#papiertoaletowy". Na fotografiach widnieją puste półki sklepowe. Okazuje się, że na samym początku pandemii w niemieckich sklepach wzrost zakupu podstawowych produktów spożywczych wzrosła ponad dwukrotnie. Jak sytuacja prezentuje się aktualnie?

Dzisiaj grzeje:

  1. Dzieje się, nagła wiadomość. Uwielbiana sieć sklepów obeszła godziny dla seniorów
  2. Już pewne, premier potwierdza. Nowe obostrzenia dla Polaków mogą wejść za kilka dni, branża turystyczna drży z obaw
  3. Gessler wyjawiła sekret idealnego ciasta na pierogi. Tkwi on w braku pewnego składnika

Papier toaletowy, konserwy i makarony

Najprawdopodobniej każdy z nas zauważył wiosną pustki na półkach w sklepach Lidl czy Biedronka. Tym razem analogiczna sytuacja występuje w niektórych rejonach Niemiec. Portal Bankier donosi, że klienci masowo wykupują produkty takie jak papier toaletowy, konserwy i makarony w z Nadrenii Północnej-Westfalii i Badenii-Wirtembergii. Warto zauważyć, że papier toaletowy stał się tak pożądanym produktem, że zaobserwowano wzrost jego zakupu poprzez firmy kurierskie. Wiele osób może być zaskoczonych faktem, że w jeden z producentów postanowił otworzyć automat, w którym można nabyć papier toaletowy. Czy w Polsce również możemy spodziewać się takiego rozwoju sytuacji?

Mogłeś już mieć lub nie wiesz, że masz COVID-19. Wirusolodzy wskazali na 6 łagodnych objawów, utrata smaku czy brak apetytu nie zawsze występująMogłeś już mieć lub nie wiesz, że masz COVID-19. Wirusolodzy wskazali na 6 łagodnych objawów, utrata smaku czy brak apetytu nie zawsze występująCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Polacy szykują się na drugą falę. Dwa produkty w pośpiechu znikają ze sklepów, dla ciebie może już nie wystarczyć
  2. Zostawiła córkę na chwilę samą. Po powrocie oniemiała, wszystko się nagrało
  3. Kotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przepis
  4. 5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca
  5. Mamy najcudowniejsze zdjęcie ze ślubu Wojciechowskiej. Podróżniczka często ujawnia kulinarne sekrety odwiedzanych miejsc
  6. Premier Morawiecki zapowiedział kolejne obostrzenia. Wszystko zmieni się już za kilka dni

Źródło: Bankier

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł