Lidl podjął niebywałą decyzjęwikipedia.org/Aljona83 https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Od jutra Lidl będzie zamknięty. Dzisiaj wielka akcja, tłum ludzi gromadzi się w środku, niebywałe doniesienia z polskiej miejscowości

Lidl od lat przykuwa uwagę wielu klientów, którzy szukają w sieci sklepów tanich i dobrych jakościowo produktów. Od jutra Lidl będzie zamknięty. Właściciele sklepu podjęli niespodziewaną decyzję, żaden klient nie mógł się jej spodziewać. Teraz tłum ludzi gromadzi się wewnątrz sklepu.

Lidl zbudował bardzo duże zaufanie wśród swoich klientów. Sieć sklepów znana jest ze swoich wspaniałych promocji oraz tematycznych tygodni, podczas których sprzedawane są produkty z całego świata. Od środy w jednym z polskich miast klienci nie będą w stanie robić zakupów w sklepie Lidla. Właściciele sklepu postanowili, że zaskoczą wszystkich klientów niebywałą decyzją, która zmieni plany zakupowe wielu osób.

Fusy z kawy mają piorunujące zastosowania w samochodzie i lodówce. Nigdy ich nie wyrzucajFusy z kawy mają piorunujące zastosowania w samochodzie i lodówce. Nigdy ich nie wyrzucajCzytaj dalej

Lidl ogłosił nowinę - szykuje się wielki szturm na sklep

Lidl bez żadnego odpoczynku walczy o przychylność klientów. Co i rusz konsumenci bombardowani są nowymi promocjami, ofertami czy akcjami, które mają na celu zatrzymać obecnych klientów i przyciągnąć na zakupy nowych.

Jeden z lokali w Lublinie od środy będzie zamknięty. Sklep mieści się przy ulicy Lwowskiej i od 22 lipca żaden klient nie będzie miał do niego wstępu. Za taki obrót spraw odpowiada generalny remont, który trwać ma kilka przyszłych tygodni. Ponowne otwarcie zaplanowane jest na 27 sierpnia, jednak ciężko oszacować dokładna datę zakończenia prac remontowych.

Dzisiaj grzeje:

  1. Luksus - mało powiedziane. Perfekcyjna kuchnia Małgorzaty Rozenek zwala z nóg, gwiazda zadbała o każdy szczegół
  2. Jedna z najpopularniejszych marek samochodów w Polsce zmieniła logo. Czym się różni?

Z powodu czasowego zamknięcia placówki sieć przygotowała ogromną promocję. Cały asortyment sklepu, z wyłączeniem napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz przyrządów do karmienia piersią, został przeceniony o 25%. Akcja promocyjna weszła w życie 21 lipca, czyli dzisiaj i ogranicza się jedynie do produktów na stanie, ponieważ jest czyszczeniem magazynu.

W związku z powyższym wewnątrz sklepu zgromadził się tłum ludzi, który chce skorzystać z nadarzającej się okazji na zrobienie dużo tańszych zakupów.

W trakcie remontu klienci będą mogli robić zakupy w innych placówkach przy ul. Białkowska Góra i ul. Węglarza. Aby zachęci konsumentów Lidl oferuje specjalne karty, które upoważniają do 5% zniżki na wiele produktów. Karte będzie można odebrać 21 lipca, robiąc zakupy na dowolną kwotę w sklepie przy ul. Lwowskiej.

Najlepsze newsy:

  1. Producenci Kuchennych Rewolucji tego nie zdradzają. Dziennikarze sprawdzili, co się stało z lokalem po wizycie Magdy Gessler
  2. Z ostatniej chwili: Walczyli o życie na plaży w Sianożętach. Lądował śmigłowiec
  3. Chrupiące ogórki w orientalnym wydaniu, zrobisz je w kwadrans. Pikantny smak idealnie pasuje do dań z grilla
  4. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  6. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)

Źródło: spottedlublin

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł