Lidl ma dla wszystkich wspaniałe wieściflickr.com/Narodowy Bank Polski https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Ogromna rewolucja w Lidlu. Możesz zaoszczędzić nawet 500 złotych

Lidl oferuje swoim klientom coraz więcej ciekawych promocji, które pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy. Teraz jednak przeszedł samego siebie, ponieważ możesz zaoszczędzić nawet 200 złotych na zakupach. Ogromna rewolucja w sieci sklepów.

Lidl jest największym konkurentem sieci sklepów Biedronka, dlatego co i rusz musi przygotowywać ciekawe oferty, które zatrzymają stałych klientów oraz przyciągną nowych. Biedronka znana jest ze swoich promocji z użyciem karty Moja Biedronka, które niejednokrotnie przyciągały prawdziwe tłumy do sklepów. Lidl wychodzi im na przeciw i prezentuje najnowszą akcję promocyjną, która pozwoli zaoszczędzić tobie nawet 500 złotych.

Syn Edyty Górniak nie jadł przez tydzień. Powód poraża, nawet słynna mama była zdumionaSyn Edyty Górniak nie jadł przez tydzień. Powód poraża, nawet słynna mama była zdumionaCzytaj dalej

Lidl pozwoli robić zakupy jeszcze taniej - jest jeden szczegół

Lidl od ponad roku udostępnia klientom specjalną aplikację na telefon o nazwie Lidl Plus. Za jej pośrednictwem można płacić za zakupy, przeglądać obecną ofertę sklepu czy sprawdzać najnowsze promocje i kupony. Jej ściągnięcie jest całkowicie bezpłatne. Co ciekawe, Lidl Plus jest jedną z najczęściej wybieranych aplikacji zakupowych wśród wszystkich Polaków.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Ewa Tyburczyk
  2. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje
  3. Waloryzacja 2021 może być największa od dekady. Znamy już pierwsze kwoty

Według Lidla dzięki aplikacji można zaoszczędzić nawet 500 złotych miesięcznie. - Przy założeniu, że podczas codziennych zakupów pamiętamy, aby skorzystać ze wszystkich kuponów, ofert, i zdrapek, jakie oferuje nam aplikacja - można przeczytać w materiałach promocyjnych sieci.

Korzystając z aplikacji minimalizujemy także ryzyko związane z zarażeniem się na zakupach. Jest możliwość płacenia przy kasie bezpośrednio z telefonu bez konieczności dotykania terminalu płatniczego czy niezbyt sterylnej gotówki.

Łącząc obecne promocje z aplikacji z niedawną obniżką VAT na wiele produktów, możemy zaoszczędzi bardzo duże ilości gotówki. Warto śledzić informacje udostępniane w aplikacjo, ponieważ sieć co tydzień aktualizuje swoje promocje w ramach akcji "Lidlowe Ceny", choć część z nich jest dostępna jedynie dla posiadaczy aplikacji.

Najlepsze newsy:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska
  2. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: "Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę"
  3. IMGW wydał pilne ostrzeżenie. Na południu Polski będzie niebezpiecznie
  4. Nie wyrzucaj dużych butelek, ukisisz w nich przepyszne ogórki. Leśnego aromatu doda nietypowy dodatek
  5. 1 gęsty, kultowy dodatek pod panierką nadaje kotletom schabowym głębię intensywnego smaku. Rewolucyjny przepis
  6. Gotując rosół przykrywasz garnek pokrywką? 1 krok ma niewiarygodnie wielkie znaczenie
  7. Adam Małysz czuje się skrzywdzony przez kibiców. Szczera wypowiedź mistrza

Źródło: fakt

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł