Lidl potwierdził niesamowitą wiadomość.Wikipedia / Donald Trung Quoc Don (Chữ Hán: 徵國單) / CC BY-SA 4.0

Mało kto się spodziewał, Lidl właśnie potwierdził niesamowitą wiadomość. Wszyscy klienci docenią

Nie da się ukryć, że Lidl jest jednym z supermarketów docenianym przez swoich klientów. Wiele osób chętnie wraca tam na zakupy, a niekiedy w sklepach sieci można było zastać prawdziwe tłumy. Lidl potwierdził coś czego niemal nikt się nie spodziewał. O czym mowa?

Lidl niejednokrotnie potrafił wywołać zachwyt u konsumentów. Wszystko za sprawą licznych promocji oraz wyjątkowej oferty produktowej. Wielu klientów chętnie wraca tam na zakupy. Tym razem w sieci pojawiły się zaskakujące informacje dotyczące tej sieci supermarketów. Lidl je potwierdził.

Kluczowy dla wszystkich komunikat z Lidla z ostatnich chwilKluczowy dla wszystkich komunikat z Lidla z ostatnich chwilCzytaj dalej

Wiadomość dotycząca sieci Lidl jest powodem do dumy

Bardzo często Lidl jest głównym wyborem, jeżeli chodzi o dobór miejsca, w którym robimy zakupy. Popularność sieci supermarketów jest faktem, którego nie da się zanegować. Ostatnie informacje z całą pewnością mogą dawać sklepom Lidl powody do dumy.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez Super Express, portal Gazetka24 przeanalizował oceny supermarketów dokonywanych przez klientów za pomocą Google Maps. Okazuje się, że Lidl w całym zestawieniu wypadł najlepiej. Warto zauważyć, że zebrane dane dotyczą aż 60 tysięcy sklepów. Lidl pozyskał 561 914 głoów, zgodnie z którymi jest on najlepiej ocenianą siecią supermarketów w Polsce. Z całą pewnością jest to nie lada wyczyn. Jak całą sprawę komentuje Lidl?

Dzisiaj grzeje:

  1. Dramat w restauracji McDonald’s. Kobieta zginęła na miejscu
  2. Nocą wyciągnęły jedzenie ze śmietnika supermarketu. Właśnie wydano wyrok, zostały surowo ukarane
  3. Monika Zamachowska podzieliła się informacjami o swoim nieszczęściu. Gwiazda bardzo cierpi przez pandemię

Lidl podsumował pozytywne oceny klientów

- Nasze działania mają na celu sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a tak wiele pozytywnych recenzji, od ponad 550 tysięcy klientów świadczy o tym, że udaje nam się je realizować. Pierwsze miejsce spośród wszystkich sieci spożywczych dostępnych w Polsce jest dla nas z pewnością dużym wyróżnieniem i cieszymy się, że klienci cenią sobie zakupy w naszych sklepach. Możemy zapewnić, że będziemy dalej doskonalić i rozwijać ofertę oraz usługi, aby zawsze były na wysokim poziomie. W naszych sklepach klienci mają stały dostęp do artykułów wysokiej jakości w niskich, lidlowych cenach - wyjaśniła Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications Lidl Polska, przytaczana przez Super Express.

Zobaczyła, jakie rzeczy jest w stanie zrobić 1 saszetka herbaty i oniemiała. Od razu wyrzuciła wszystkie chemiczne środkiZobaczyła, jakie rzeczy jest w stanie zrobić 1 saszetka herbaty i oniemiała. Od razu wyrzuciła wszystkie chemiczne środkiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Co widział Kacperek przed śmiercią? Porażające ustalenia dziennikarzy, o opinię zapytano eksperta
  2. Granda wokół Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy wyjechał na wakacje, wybuchła afera
  3. Szykujcie się, za chwilę Biedronka i Lidl przeżyją ogromne oblężenie. Już przygotowują się na tłumy klientów
  4. Afera na weselu, wszyscy nagle zastygli, kamera nagrała. Pan młody uderzył w twarz pannę młodą, ogromny skandal
  5. Nocą wyciągnęły jedzenie ze śmietnika supermarketu. Właśnie wydano wyrok, zostały surowo ukarane
  6. Artur Boruc miał dopuścić się ohydnych czynów wobec swojej żony. Kobieta odniosła się do pogłosek

Źródło: Super Express


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł