Lidl i Biedronka znowu zaskoczyły klientów.wikimediacommons/Henryk Borawski / CC BY-SA 3.0

Niebywałe zmiany w Lidlu i Biedronce. Klienci nie kryją zaskoczenia decyzjami zarządu ulubionych sklepów

Lidl i Biedronka kolejny raz wprowadzają pewne zmiany, by dopasować się do oczekiwań konsumentów latem. Wbrew pozorom nie są one związane z panującą pandemią i nowymi obostrzeniami. Sposób działania znanych sklepów zaskoczy zwłaszcza urlopowiczów.

Lidl i Biedronka słyną nie tylko z wprowadzania do oferty sezonowych i uwielbianych produktów oraz obniżką ich cen. Obie marki starają się dopasować do konsumentów we wszelki możliwy sposób. Od pewnego czasu głośne zmiany dotyczące działania sklepów dotyczyły głównie kwestii bezpieczeństwa, ale zmiany w znanych sieciach wynikają z zupełnie innych przyczyn.

Miał problemy finansowe i chciał, żeby Biedronka zapłaciła za niego 50 000 zł. Reakcja przedstawicieli sklepu zdumiewaMiał problemy finansowe i chciał, żeby Biedronka zapłaciła za niego 50 000 zł. Reakcja przedstawicieli sklepu zdumiewaCzytaj dalej

Lidl i Biedronka działają w wakacje w innym trybie. Skorzystają z tego smakosze, którzy wyjechali na urlop do nadmorskich miejscowości

Lidl i Biedronka zdecydowały się w tym roku na pewne zmiany, które wynikają z obecnych realiów. Odkąd koronawirus zaczął nam towarzyszyć w codziennym życiu, mało kto może sobie pozwolić na zagraniczne wakacje. Trudno jednak zrezygnować nam z chociaż krótkiego urlopu, dlatego najpopularniejsze polskie miejscowości wypoczynkowe przeżywają prawdziwe oblężenie. W związku z tym branża hotelarska i gastronomiczna dość często podnosi ceny. Paragony grozy za ukochaną rybę ze smażalni czy tak niepozorne przysmaki jak zwykłe gofry powalają cenami, a przecież na wakacjach trudno jest wypocząć bez smakołyków. Doskonale wiedzą o tym właściciele dużych supermarketów - zwłaszcza nad morzem - dlatego postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom smakoszy, którzy coraz częściej kupują jedzenie na wakacjach właśnie w sklepach spożywczych.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zła informacja dla posiadaczy umów o pracę. Zapowiedź DGP budzi niepokój
  2. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  3. Lidl rusza z wielką akcją, kupisz aż 8 w cenie 4. Ale tylko w jeden dzień, lepiej się pospieszyć

Lidl w miejscowościach nad Bałtykiem zdecydował, że sklepy będą otwarte w zupełnie innych godzinach niż dotychczas. Osoby, które spędzają wakacje nad morzem, na pewno ucieszą się z tego, że w wybranych sklepach marki będzie można zrobić zakupy nawet przez całą dobę. Placówki w Darłowie, Świnoujściu i Kamieniu Pomorskim będą czynne od 6:00 do 23:00, zaś sklepy sieci w Międzyzdrojach, Kołobrzegu oraz Świnoujściu przez prawie cały tydzień będą działać jako sklepy całodobowe (jedynie w sobotę będą zamknięte o 23:00). TVN24 Biznes podaje też, że Biedronka wydłużyła godziny otwarcia w aż 125 punktach, a do tego kusi klientów ułatwionym dojazdem dzięki specjalnym autobusom.

Najlepsze newsy:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Pani Beata rozpoczęła nowe życie dzięki ekipie "Nasz nowy dom". Doszło do dramatu, ktoś podpalił cały jej dobytek
  3. Dramatyczna sytuacja w Karpaczu. Włos się jeży. Skutki mogą być niewyobrażalne
  4. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  5. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  6. Pożegnaliśmy wielkiego kolarza. Był legendą najstarszego polskiego wyścigu

Źródła: superbiz.se.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł