Parking jak w Lidluwikipedia.org/LuisCosta CC 3.0

Wyszła ze znanego marketu i wsiadła do samochodu, nagle zaczęła demolować cały parking. Powód był wybitnie kuriozalny

Markety takie jak Lidl często mają przy swoich placówkach parkingi dla konsumentów - na jednym z nich wydarzyła się niesamowita sytuacja. Klientka wyszła ze sklepu i wsiadła do samochodu, po chwili zaczął się armagedon. Powód zaskakuje każdego.

Lidl, Biedronka czy Auchan są doskonałymi sklepami dla ludzi, którzy chcą zrobić spore zakupy, a przy okazji nie wydać na nie fortuny. Dlatego do sklepów tych sieci wybierają się ludzie oszczędni lub tacy, którzy nie mogą sobie pozwolić na zbyt duże wydatki.Jak podaje serwis expressilustrowany.pl do jednego z nich udała się młoda, 25 letnia kobieta w zupełnie innym celu. W efekcie jej działań parking został doszczętnie zdemolowany.

Wyszła na jaw głęboko skrywana tajemnica Kuchennych Rewolucji, chodzi o 100 tysięcy złotych. Magda Gessler wydała oświadczenie Wyszła na jaw głęboko skrywana tajemnica Kuchennych Rewolucji, chodzi o 100 tysięcy złotych. Magda Gessler wydała oświadczenieCzytaj dalej

Parking jak przy sklepie Lidl został wybrany do nocnych praktyk

Młoda kobieta, która na stałe mieszka w Polsce, lecz oficjalnie jest obywatelką Ukrainy, postanowiła wykorzystać parking w bardzo niecodziennym celu. Wraz ze swoim partnerem wybrali się na niego w godzinach nocnych. Pod jego czujnym okiem usiadła za kółkiem, lecz mężczyzna nie zdążył zareagować. Finalnie wydarzenie zakończyło się ogromnymi stratami sklepu.

- Kobieta ruszyła, staranowała wiatę na wózki. Kierowane przez nią auto nagle przyspieszyło: na drodze samochodu znalazła się jeszcze jedna wiata i zaparkowany samochód osobowy - tłumaczy cytowany przez TVN24 sierżant sztabowy Jadwiga Czyż z łódzkiej drogówki.

Dzisiaj grzeje:

  1. Oburzające, uczeń dostał w szkolnej stołówce okropny posiłek. Interweniował dyrektor, nie do pomyślenia
  2. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni
  3. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Jak czytamy na portalu expressilustrowany.pl Ukrainka chciała jedynie podszkolić się w jeździe samochodem. Choć była posiadaczką prawa jazdy (choć, według niej, nie wzięła go ze sobą do Polski) to od 6 lat nie prowadziła żadnego pojazdu. Wraz z chłopakiem stwierdzili, że pusty parking w środku nocy będzie doskonałym miejscem na ćwiczenia. Niestety straciła panowanie nad samochodem i zdemolowała dużą część terenu.

- Zmiażdżyła wózki sklepowe, podwójną wiatę wyrwała z podłoża i przemieściła kilka metrów. Kolejna wiata została rozciągnięta na długości kilkunastu metrów. Stalowe słupki są powyginane, tworzywo PCV jest połamane - wyliczyli pracownicy sklepu przy ulicy Kolumny w Łodzi.

Kobieta nie zbiegła z miejsca zdarzenia. Wkrótce po jej brawurowej jeździe pojawił się patrol policyjny. Samochód, którym jeździła kobieta, należy do jej chłopaka. Właściciele sklepu Carrefour ciągle szacują straty, wstępne wyliczenia mówią jednak o szkodach w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Funkcjonariusze zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową.

Zdemolowany parking Carrefour

Screen artykułu portalu expressilustrowany.pl

Genialny aktor, serialowy Edzio zawsze jeździł po ryby w nietypowe miejsce. Przeżył najgorszą, podwójną tragedię w życiu, stracił żonę i syna w tajemniczych okolicznościachGenialny aktor, serialowy Edzio zawsze jeździł po ryby w nietypowe miejsce. Przeżył najgorszą, podwójną tragedię w życiu, stracił żonę i syna w tajemniczych okolicznościachCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Szef GIS ostrzega przed nadciągającym wzrostem zachorowań. Padła nawet konkretna data, kiedy możemy się go spodziewać
  2. Przerażające sceny w polskim szpitalu. Pacjent zmarł po kilku godzinach spędzonych w poczekalni
  3. Nie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błąd
  4. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce
  5. Dostępne w Biedronce polędwiczki z okropną zawartością, nie chce się wierzyć. Pod panierką kryją się budzące mdłości widoki
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł