Lidl ma spore zmianywikimediacommons/Henryk Borawski/ CC BY-SA 3.0

Fatalna sytuacja. Ogromna zmiana w robieniu zakupów w Lidlu, jest komunikat

Lidl, tak jak wiele innych sklepów, musi dostosowywać się do obecnej nadzwyczajnej sytuacji. Klientów sklepu czeka ogromna zmiana. Jest oficjalny komunikat niemieckiej sieci.

Lidl stara się spełniać wszelkie standardy, aby klienci sieci mieli zapewnione jak największą wygodę oraz bezpieczeństwo podczas robienia zakupów. Obecna sytuacja jest na tyle wyjątkowa, że niemiecki koncern postanowił wprowadzić wielką zmianę w robieniu zakupów. Mamy oficjalny komunikat.

Wyciśnij sok z buraka i wypij. Szybko zauważysz tyle plusów, ile gwiazd na niebie w pogodną nocWyciśnij sok z buraka i wypij. Szybko zauważysz tyle plusów, ile gwiazd na niebie w pogodną nocCzytaj dalej

Lidl wprowadza ważne zmiany

Sklepy z uwagi na pandemię pracują w nadzwyczajny sposób. Przy kasach zamontowano panele z plastiku, pracownicy muszą przestrzegać reżimu sanitarnego i nosić maseczki, a klienci bez zasłoniętej twarzy nie są wpuszczani na teren placówki.

15 października wprowadzono ponownie godziny dla seniorów, które mają na celu zapewnić najstarszym obywatelom większe bezpieczeństwo. Od godziny 10 do 12 w wielu sklepach zakupy robić mogą jedynie osoby powyżej 60 roku życia. Rozporządzenie to obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Lidl postanowił zareagować na owe nowe zasady wprowadzone przez rząd, które mają ograniczyć mobilność emerytów i ryzyko ekspozycji na koronawirusa. Starsi ludzie mają wszak największe ryzyko na ciężkie objawy, które bezpośrednio zagrażają ich zdrowiu i życiu.

Dzisiejszego dnia pobito kolejny rekord zakażeń: Ministerstwo Zdrowia na swoim Twitterze poinformowało o 13 632 nowych przypadków. Jest to zdecydowanie fatalna sytuacja, która ma wpływ na wiele aspektów życia codziennego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Gołąbki z przepisu Okrasy biją na głowę wszystkie inne. Farsz zachwyca, ale hitem jest sos
  2. Pilny apel PKP do wszystkich pasażerów. Ogromne zmiany nie tylko na 1 listopada
  3. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach

Lidl przypomniał o ich specjalnych kasach, które przeznaczone są specjalnie dla emerytów. Wprowadzone one zostały na początku pandemii właśnie po to, aby zminimalizować ryzyko zakażenia starszych.

- Są one dedykowane wolontariuszom wspierającym seniorów w dokonywaniu zakupów spożywczych, pracownikom sektora opieki medycznej (lekarzom, pielęgniarkom i pielęgniarzom, ratownikom medycznym) oraz przedstawicielom pozostałych służb (strażakom, policjantom, żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej czy strażnikom miejskim) niosącym pomoc osobom starszym lub tym przebywającym na kwarantannie - napisano w oficjalnym komunikacie sieci.

Co więcej, sieć chce zachęcić starsze osoby do robienia zakupów w godzinach dla seniorów, dlatego tylko podczas nich w sklepach obowiązują specjalne promocje na wiele ciekawych produktów.

Jak czytamy na portalu Biznes.radiozet: "W tygodniu 26-30 października 2020 będzie to możliwość kupienia o połowę taniej pomarańczy (poniedziałek-środa) lub okazja do kupienia drugiej konserwy rybnej Nixe z 50-procentową obniżką (czwartek i piątek)." Są one zdecydowanie ciekawe i warte uwagi.

Klienci powinny pamiętać o zachowaniu dystansu, zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji rąk i jak najmniejszym czasie spędzonym w miejscach publicznych.

Niemożliwe, a jednak. W chwilę zrobisz chleb domowy, ale tak pyszny, że brakuje słówNiemożliwe, a jednak. W chwilę zrobisz chleb domowy, ale tak pyszny, że brakuje słówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Wreszcie dobre informacje od rządu. Dotyczą kwestii wszechobecnych obostrzeń
  2. Nowy zakaz obejmie wsie i gospodarstwa? Kara za nieprzestrzeganie nawet 500 zł
  3. Z przyprawy, którą masz w kuchni zrobisz pyszny syrop, który pomoże na ból gardła i kaszel. Jedzona 2 razy dziennie również zdziała cuda
  4. Piorunująco skuteczne naturalne lekarstwo z buraków. Działa przeciw zaparciom i wspomaga jelito grube
  5. Lekki i puszysty, po prostu ideał. Najlepszy przepis na biszkopt, który zawsze się udaje
  6. Specjaliści informują o czarnej strefie. Co ona oznacza?
  7. Akcja CBA nie wystarczyła, uzbrojeni agenci w domu Giertychów. Nieoczekiwany zwrot akcji

Źródło: biznes.radiozet.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł