Ważny komunikat GIS, Lidl wycofuje produktWikimedia Commons

Ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności sprzedawanej w Lidlu. Jest zagrożenie, GIS alarmuje

Lidl nie ma ostatnio lekko, jeżeli chodzi o żywność, która jest badana przez GIS. Jest kolejne oświadczenie w sprawie niebezpiecznej żywności. Poniżej dokładne szczegóły dotyczące produktów, których należy unikać jak ognia.

Lidl ma w swojej ofercie multum różnych produktów i ciężko jest przebadać je wszystkie pod kątem bezpieczeństwa. Stąd czasem zdarzają się wpadki i niektóre rzeczy nie nadają się do spożycia lub użycia, mimo możliwości zakupu.

Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutnoPartner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutnoCzytaj dalej

Lidl wycofuje ze sprzedaży kolejne produkty

Główny Inspektorat Sanitarny dba o konsumentów, aby dostawali produkty zgodne ze wszelkimi normami. Nie możemy iść do sklepu i kupować żywności, która nie jest przebadana. Niedawne testy wykazały niezgodności w zawartości chipsów. Na opakowaniu zabrakło informacji o tym, że przekąska zawiera siarczyny. Ich spożycie może być niebezpieczne dla osób z alergiami na owy konserwant, stąd decyzja Lidla o wycofaniu produktu ze sprzedaży.

Dokładnie chodzi o chipsy o smaku paprykowym marki Snack Day z datą minimalnej trwałości 28.09.2020 oraz 19.10.2020 o gramaturze 175 gramów. Produkt można było nabyć w sklepach w województwach: wielkopolskim, zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim, opolskim oraz śląskim, dlatego jeśli przebywacie na terenie któregoś z nich, niezwłocznie udajcie się do Lidla. Można dokonać zwrotu produktu.

Dzisiaj grzeje: 1. Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. Gości zamurowało słysząc odpowiedź kierownika

2. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły

Dwutlenek siarki nie jest szkodliwy dla ludzi bez alergii, jednak nigdy nie wiadomo. Lidl poinformował o możliwości zwrotu także bez okazania paragonu oraz nawet w przypadku, gdy opakowanie było już napoczęte. Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej zostały poinformowane o sprawie przez firmę Lidl i monitorują proces wycofywania produktu z rynku.

Najlepsze newsy:

  1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce
  2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę
  3. W pół godziny upieczesz chleb z 3 składników. Masz je w domu, nie trzeba nawet drożdży
  4. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?
  5. Badania: przekonaj się co jedzenie 2 jajek dziennie robi z twoim organizmem
  6. Mężczyzna przebywał samotnie na kwarantannie bez jedzenia i picia. Na szczęście pomogli mu policjanci

Źródło: gis.gov.pl

Następny artykuł