Sklep.

Poszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatem

Lidl, Biedronka oraz pozostałe sklepy muszą się mieć na baczności. Ministerstwo ostrzega przed ogromnym niebezpieczeństwem. Sytuacja nie napawa optymizmem. Wszyscy bez wyjątku powinniśmy go wysłuchać.

Lidl, Biedronka oraz inne sklepy wielkopowierzchniowe mogą stać się potencjalnie niebezpieczne dla klientów. Ministerstwo ostrzega wszystkich klientów przed powagą sytuacji. Nikt z nas nie powinien bagatelizować zagrożenia. Wszystkie media relacjonują nagłe oświadczenie. Jeśli zasady nie będą przestrzegane na terenie sklepów, nie będziemy mogli poczuć się bezpiecznie. Warto posłuchać treści tego komunikatu - jest tak samo istotny dla klientów, jak i pracowników sklepów.

Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęNiestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęCzytaj dalej

Lidl, Biedronka i pozostałe sklepy zachowują szczególną czujność

W ostatnim miesiącach komunikaty z Ministerstwa są szczególnie ważne. Wszelkie podejmowane decyzje oraz obserwacje mogą mieć niebagatelny wpływ na nasze zdrowie oraz życie. Dlatego tym bardziej istotne jest byśmy stosowali się do zaleceń. Tym razem niepodziewane poważne ostrzeżenie dotyczy sklepów typu Lidl, Biedronka oraz innych wielkopowierzchniowych obiektów.To właśnie oni są adresatem bardzo poważnych słów rzecznika Ministerstwa Zdrowia i nikt nie powinien ich zignorować. Sklepy mogą stracić ogromne pieniądze.

Dzisiaj grzeje:

  1. GIS wydał najnowsze wytyczne dla szkół. Poważne zmiany w dotychczasowych działaniach
  2. Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetę
  3. Minister ogłasza program Maluch Plus, do rozdania 450 mln zł. Znamy już datę składania wniosków

Ministerstwo Zdrowia ostrzega klientów sklepów przed ciągłym zagrożeniem epidemiologicznym. Mimo poluzowania obostrzeń powinniśmy zachowywać ciągłą czujność oraz trzymać się wytycznych wydawanych przez Rząd. Od ponad tygodnia dzienna liczba zarażonych stale rośnie i dlatego tym ważniejsze jest wykluczenie tak zwanych "ognisk sklepowych". Ministerstwo apeluje, aby przebywając na terenie sklepu zakładać maseczkę ochronną. Obecnie według słów Ministerstwa, ponad połowa osób nie zakłada maseczki będąc w sklepie i właśnie tam zaczynają pojawiać się nowe ogniska wirusa.

Pracownicy sklepów zostali poproszeni o zwracanie uwagi klientom, którzy wchodzą bez odpowiedniej ochrony. Jak rzecznik resortu powiedział - Klienci nie przywiązują wagi do maseczek, bo widzą, że ekspedienci i właściciele sklepów nie wymagają tego od nich. Może warto wydelegować jednego pracownika, by później nie mieć problemów z bieżącymi dochodami, gdy sklep będzie przez dwa tygodnie zamknięty przez kwarantannę. Tak dosadny apel musi w końcu dotrzeć do wszystkich zainteresowanych, abyśmy mogli bezpiecznie czuć się podczas zwyczajnych zakupów.

Najlepsze newsy:

  1. Rząd przywróci obostrzenia? Rzecznik przekazał wstrząsające wieści
  2. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy kluczowe szczegóły
  3. Tragedia w Mikołajkach. Niestety, nie było szans
  4. Rewelacyjnie kisi ogórki według tajemnego przepisu. Wyjawił go, cała rodzina błaga mężczyznę o przetwory
  5. Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetę
  6. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje
  7. Marcin Gortat pochwalił się swoją ukochaną. Piękna Żaneta wygląda po prostu zniewalająco (FOTO)

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł