Lidl będzie miał mocną konkurencjęPixabay / Squirrel_photos

Olbrzymia konkurencja dla Lidla i Biedronki. Nowa sieć zaskakuje korzystnymi cenami, ale jej wnętrza wprawiają w osłupienie

Najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał, że wielkie sieci supermarketów takie jak Lidl i Biedronka mogą doczekać się jakiejkolwiek konkurencji. Okazuje się, że w sobotę otwarty został sklep, który może już wkrótce cieszyć sporą popularnością.

Nie da się ukryć, że Biedronka i Lidl są głównymi graczami na rynku supermarketów. Klienci często odwiedzają placówki tych sieci, a wszystko za sprawą dobrych jakościowo produktów i okazyjnych promocji. Teraz do Polski wkraczają supermarkety Mere. Czym się charakteryzują?

Małgorzata Królikowska nie posiada się z radości. Pokazała wymowne zdjęcieMałgorzata Królikowska nie posiada się z radości. Pokazała wymowne zdjęcieCzytaj dalej

Lidl i Biedronka w obliczu konkurencji

W sobotę w Częstochowie został otwarty pierwszy supermarket rosyjskiego koncernu Mere. Póki co Lidl i Biedronka nie mają raczej powodów do większych obaw. Jednak, jeżeli nowa siec zacznie się rozwijać, wówczas możemy obserwować pojawiającą się konkurencję dla uwielbianych supermarketów. Mere znacząco wyróżnia się w porównaniu do sklepów Lidl oraz Biedronka.

Z założenia Mere ma być supermarketem, który największą wagę przywiązuje do konkurencyjnych cen. Takie rzeczy jak wystrój czy marketing są kwestią drugorzędną. W związku z tym klienci mogą być mocno zaskoczeni podczas wizyty u potencjalnego konkurenta dla sieci Lidl i Biedronka.

Dzisiaj grzeje:

  1. Minister Szumowski postawił sprawę jasno. Wielu Polaków nie może uwierzyć
  2. Rewelacyjnie kisi ogórki według tajemnego przepisu. Wyjawił go, cała rodzina błaga mężczyznę o przetwory
  3. Lidl szarżuje z promocjami. Kiełbasa po złotówce, ćwiartki z kurczaka za niecałe 3 zł

Czym Mere różni się od sklepów Lidl i Biedronka?

Pierwsza różnica rzuca się w oczy już na samym wejściu. Sklepy Lidl i Biedronka przyzwyczaiły konsumentów do estetycznego wystroju i ładnie wyeksponowanych produktów. Mere nie przykłada do tego większej wagi. Wnętrze jest bardzo minimalistyczne, a towary bierze się prosto z palet i kartonów. Wszystko dlatego, że ceny w sklepie mają być jak najniższe. Zgodnie z informacjami zawartymi na portalu Wiadomości Handlowe, Mere zapowiada, że produkty będą tańsze o 20% w porównaniu do konkurencji.

Najlepsze newsy:

  1. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia
  2. Pilne upomnienie w stronę TVN przez KRRiT, zarzucono publicznie kłamstwo Justynie Pochanke. Czy dlatego odeszła?
  3. Rezerwacje lotów i wycieczek zostały anulowane. Władze europejskiego państwa podjęły zaskakującą decyzję
  4. Magda na emeryturze prawie nie kupuje jedzenia, a czuje się o 10 lat młodsza. Wszystko za sprawą 1. rzeczy
  5. Karol Okrasa wyjawił swój sposób na idealne kiszone ogórki. Stawia na wyjątkowe składniki
  6. Zamówili kolację u gwiazdora Polsatu, paragon? 1437,70 złotych
  7. Wielka tragedia młodego gwiazdora. Jego 22-miesięczna córeczka nie żyje, przegrała z rakiem

Źródło: Wiadomości Handlowe

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł