Lidl wprowadził nowatorskie rozwiązanie, są również wspaniałe promocjepxhere.com/ CC0

Klienci masowo idą do Lidla, sieć wyczuła chwilę, wszyscy są wściekli na ceny na targach. Dziś w sklepie maliny, pomidory i karkówka wyjątkową okazją

Lidl postanowił zaskoczyć swoich klientów i przygotował niebywałą promocję dla konsumentów. Większość ludzi jest wściekła na ceny na targach i dzisiaj idzie do Lidla po zakupy. Dziś w sklepie maliny, pomidory i karkówka w wyjątkowo niskich cenach.

Lidl dba o swoich najwierniejszych klientów. Dzisiaj wielka gratka dla wszystkich, którzy zainstalowali specjalną aplikację Lidl Plus, dzięki której mogą korzystać ze specjalnych promocji w sklepie. Lidl w momencie ciężkiej sytuacji na rynkach i targach w całej Polsce wprowadza niesamowite promocje na wiele ciekawych i ważnych produktów.

Wyjął 50 zł i zapłacił w restauracji. Nagle kasjer zbladł, bo odkrył prawdę o banknocieWyjął 50 zł i zapłacił w restauracji. Nagle kasjer zbladł, bo odkrył prawdę o banknocieCzytaj dalej

Lidl udostępnia wspaniałą promocję - aż żal nie skorzystać, można zaoszczędzić dużo pieniędzy

Lidl, dzięki swojej aplikacji Lidl Plus pozwala kupować różnie produkty o wiele taniej. Jak działa aplikacja?

- To darmowa aplikacja zakupowa dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Dzięki niej zawsze masz pod ręką nowe oferty i promocje. Nigdy nie przegapisz żadnej okazji! Co tydzień wyjątkowe informacje o ofertach! - czytamy na stronie sklepu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielki skandal z truskawkami w Biedronce. Klienci są wściekli
  2. Gdzie i kiedy będziemy musieli nadal nosić maseczki? Rząd podał szczegółowe wytyczne

Dzięki posiadaniu aplikacji możemy taniej kupić wiele produktów. Na przykład Rzeźnik Karkówka wieprzowa za 8,99 zł za kilogram, albo polskie pomidory malinowe, luzem za 4,99 za kilogram. Bardzo atrakcyjnie prezentują się ceny malin, które zostały przecenione z 6,99 zł na 3,99 zł za opakowanie 125g.

Promocją objęte zostały inne produkty, takie jak Rzeźnik Filet z piersi indyka 14,90 za kilogram czy Dobra Kaloria Burger roślinny za 5,89 zł za 1 opakowanie. Wiele innych produktów widnieje na stronie sieci sklepów, warto na nią wejść i przejrzeć wszystko co nas interesuje.

W aplikacji Lidl Plus przejrzeć możemy także nasze paragony czy wykonywać płatności bezdotykowe, które ułatwiają i przyspieszają zakupy.

Najlepsze newsy:

  1. Nie było innego wyboru. Od 1 czerwca zostanie jednak wprowadzone nowe obostrzenie
  2. Na cmentarzach pojawiły się dziwne kartki. Ich treść przyprawia o dreszcze
  3. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje
  4. Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obok
  5. Stało się, rolnicy są wściekli. Otwierają pola, każdy może narwać sobie truskawek, borówek, czereśni czy malin
  6. Od 1 czerwca nowe obostrzenia. Nie ma wyboru, muszą je wprowadzić

Źródło: lidl.pl

Następny artykuł