Lidl zmienia godziny pracygeograph.ie/ Ian Capper https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Zamieszanie, Polacy mogą się pogubić. Jutro w Lidlu zmiana godzin otwarcia, zupełnie inaczej niż zwykle

Lidl przyzwyczaił swoich klientów do stałych godzin otwarcia sklepów. W najbliższą niedzielę wszystko się zmieni i konsumenci mogą się bardzo pogubić. Wyjaśniamy w jakich godzinach będą otwarte sklepy w najbliższą handlową niedzielę.

Lidl od zawsze miał klasycznie ustawione godziny otwarcia swoich sklepów. Od czasu pandemii godziny wydłużyły się, ponieważ sieć zauważyła, że nie każdy jest w stanie zrobić zakupy w ciągu dnia. Z tego powodu wiele sklepów zaczęło być także otwartych w godzinach nocnych, aby pozwolić każdemu na zakupienie potrzebnych produktów. W najbliższą niedzielę wszystko ulegnie zmianie, ponieważ niektóre placówki pracować będą w różnych godzinach. Zdradzamy w jakich godzinach będziemy mogli pójść do Lidla.

Żywioł uderzył w środku Polski. Jabłonie łamał jak zapałki, w 30 sekund zniszczył prawie wszystko w sadzieŻywioł uderzył w środku Polski. Jabłonie łamał jak zapałki, w 30 sekund zniszczył prawie wszystko w sadzieCzytaj dalej

Lidl w najbliższą niedzielę otwarty choć w zmienionych godzinach

Niedziela handlowa była długo wyczekiwanym dniem. Przez cały sierpień dopiero ostatnia niedziela miesiąca umożliwi nam zrobienie zakupów, ponieważ do tego dnia w niedzielę sklepy musiały być zamknięte. Każdy Polak z niecierpliwością wyczekiwał tego czasu i w końcu on nadszedł. Z uwagi na to, że w niedziele handlową zawsze jest wzmożony ruch, sieć sklepów Lidl postanowiła trochę zmienić godziny otwarcia swoich sklepów w niektórych miejscach. Choć modyfikacja wprowadziła sporo chaosu i nie każdy klient może się w tym połapać, zdradzamy w jakich godzinach może pracować najbliższy Lidl.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tłumy wybiegły na ulicę, zaczęły krzyczeć. Wszędzie pełno policji, akcja w polskim mieście
  2. Wczoraj wszyscy rzucili się na łowy w Lidlu. Błąd, dzisiaj jest o niebo lepiej, wszystko z 1 powodu
  3. RMF: Wyciekł tajny rządowy scenariusz. Na zimę umrzeć ma nawet 85 tys. osób

W całym kraju sklepy Lidla otwarte będą podług różnych schematów. Część z nich otworzy swoje drzwi o godzinie 8.00, a zamknie je o 20.00 Inne otwarte będą od 9.00 do 19.00. Z kolei jeszcze inne placówki zmieniły godziny swojej działalności od 9.00 do 18.00.

Choć sieć nie udostępniła szczegółowych danych dotyczących otwarcia każdego poszczególnego sklepu, polecamy sprawdzić godziny w internecie. Na oficjalnej stronie Lidla można wyszukać dokładne informacje na temat pracy lokalu, który interesuje cię najbardziej.

Odechciewa się jeść. Mariola zajrzała do lodówki w Biedronce i oniemiała, co za skandalOdechciewa się jeść. Mariola zajrzała do lodówki w Biedronce i oniemiała, co za skandalCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Wygralibyście 2000 zł? Piekielnie trudne pytanie w "Milionerach" za bardzo małą stawkę
  2. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  3. Na ogórkach kiszonych zobaczyłaś białą pianę? Ważny sygnał dla każdej gospodyni
  4. 1 prosty trick sprawi, że schabowe będą idealnie kruche i soczyste. Korzystają z niego najlepsi kucharze
  5. Zapomnijcie o ogórkach kiszonych. Teraz na stołach rządzą kiszone buraki, symfonia smaku, niezwykłe doznania, nie sposób się im oprzeć
  6. Justyna Żyła publicznie uderza w Piotra. Była żona znowu narobiła wstydu skoczkowi (FOTO)

Źródło: biznes.wprost.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł